www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Colegiu Economic Timisoara


ciorap
 Share

Recommended Posts

Guest EvilCat
am niste carti si sa nu mai dea si vre-un viitor elev bani degeaba ca si asa ale mele culeg praf

am carte de conta, marketingul afacerilor, planificare operationala, lb romana, mate si engleza de-a 12a

 

si mate de-a 11a dar aia de-a 11a nu e in stare excelenta

 

 

Scuze de offtopic dar am zarit ceva: cartea de mate de a11a nu e in stare excelenta. Asta inseamna un singur lucru [sau mai multe insa unul mai plauzibil]: a fost folosita mult. :)

 

Si eu cand voi termina a12a o sa le dau. Ale mele de mate is ca noi. :)

Link to comment
Share on other sites

eu le-am aruncat pe toate, daca doreste cineva sa sufere cu matematica si chimia de a 12-a sa o faca pe propria raspundere, eu NU il ajut!

 

pe langa asta, nu m-am obosit sa cumpar manual decat pentru romana si mate, ce rost are sa cumpar si restu cand deja le are colegu de banca.

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat
eu le-am aruncat pe toate, daca doreste cineva sa sufere cu matematica si chimia de a 12-a sa o faca pe propria raspundere, eu NU il ajut!

 

pe langa asta, nu m-am obosit sa cumpar manual decat pentru romana si mate, ce rost are sa cumpar si restu cand deja le are colegu de banca.

 

Faza cu colegu de banca merge intotdeauna. :) Eu alea de-a 11a le-am vandut la juma de pret, mai unpic si le vand si pe astea de a12a [care-s mai putine] .Ma gandeam ca o sa le arunc ca sa nu le mai vad vreodata dar na, daca dai bani pe ele. :)

 

 

 

Na ok, ajunge. :)

 

 

Asta poate fi un fel de up. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.