www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Acustic Jam


chris_27
 Share

Recommended Posts

M-am intalnit dupa 7 ani cu prirtenul si fostul coleg de trupa Robi Spiridon.

Tot de atatia ani el nu a mai pus mana pe ghitara dar totusi dupa cateva beri baute impreuna l-am convins sa facem acest filmulet de dragul anilor cantati impreuna.

Filmare facuta in Italia la Forli de Paste unde am si ciocnit conform traditiei noastre !Nu ne luati in serios daca am mai exagerat pe ici pe colo. :).

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="405"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="405"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
Link to comment
Share on other sites

M-am intalnit dupa 7 ani cu prirtenul si fostul coleg de trupa Robi Spiridon.

Tot de atatia ani el nu a mai pus mana pe ghitara dar totusi dupa cateva beri baute impreuna l-am convins sa facem acest filmulet de dragul anilor cantati impreuna.

Filmare facuta in Italia la Forli de Paste unde am si ciocnit conform traditiei noastre !Nu ne luati in serios daca am mai exagerat pe ici pe colo. :).

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="405"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="405"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />

 

 

 

Mai avem un filmulet.Jam2

Speram sa va placa.:)Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

Bravo Chris!!!! Daca prietenul tou na pus mana pe chitara de 7 ani cred ca acu are o tendinite cumplita!! :)

Bravo amandoua, ma placut!! :)

Multam fain!

He he...chiar am vb cu el ieri si se plangea ca-l dor degetele.Dar s-a trezit putin la viata cu ghitara si e hotarat sa-si revina ca tare dor i-a mai fost :)

I-am sugerat sa-si faca rost de o placa de sunet ca o electrica ai dau eu si sa intre si pe aici la cate un jam ceva ca baiatul e din aluat bun si l-ar mai stimula cate o activitate de gen.Cu ani in urma m-a inspirat mult la ghitara cantand impreuna si acum e randul meu sa-l ajut sa-si mai revina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.