www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Sovtek Mig 60 + Cabinet Cu Celestion De 12


gibsonman
 Share

Recommended Posts

post-115-1144168233_thumb.jpgvand head sovtek mig 60 all tube.are schema copie dupa marshall jcm 800.este produs in 1994.suna mai bine ca jcmurile noi,cel putin asa se spune.e in stare perfecta,atat cosmetic cat si tehnic.nu a fost folosit prea mult si are lampile originale.dau si un cabinet cu un celestion de 60 w.

pretul este mic ptr ca am nevoie de bani repede.350 de euro

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

ce Celestion e? ca sunt interesat

 

later edit: vezi ca ai PM

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

asta nu iti pot spune acum,ptr ca nu lam deschis ever :) dar ne uitam impreuna daca e.oricum suna dupa parerea mea,foarte foarte foarte bine,ma surprinde faptu ca pe forumul acesta sunt o gramada de asa zisi cunoscatori,care vor lampi vor lampi,la bani de nimic,dar cand li se ofera asa ceva la pretul asta,prefera sa isi ia un fender fm 65 sau o alta minunata scula de genul asta,ca are nujtu ce efecte sau ca e nujtu cum scris numele.fara suparare,poate nu stiti cine e sovtek;e farbica ruseasca ,care produce electro harmonix,si care face mai toate lampile din ampurile de nume.eu nu mai scad din pret daca asta era vreo idee,ptr ca la banii astia nici macar un hibrid nu gasesti la calitatea asta.hai noroc,si nu va simtiti ofensati ptr ca nu m-am luat de nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

asta nu iti pot spune acum,ptr ca nu lam deschis ever :) dar ne uitam impreuna daca e.oricum suna dupa parerea mea,foarte foarte foarte bine,ma surprinde faptu ca pe forumul acesta sunt o gramada de asa zisi cunoscatori,care vor lampi vor lampi,la bani de nimic,dar cand li se ofera asa ceva la pretul asta,prefera sa isi ia un fender fm 65 sau o alta minunata scula de genul asta,ca are nujtu ce efecte sau ca e nujtu cum scris numele.fara suparare,poate nu stiti cine e sovtek;e farbica ruseasca ,care produce electro harmonix,si care face mai toate lampile din ampurile de nume.eu nu mai scad din pret daca asta era vreo idee,ptr ca la banii astia nici macar un hibrid nu gasesti la calitatea asta.hai noroc,si nu va simtiti ofensati ptr ca nu m-am luat de nimeni.

 

 

tu ai citit ma PM-ul meu? :)

Link to comment
Share on other sites

mai scad din pret nimic,si mai ofer pe langa el ciuciu :) de vanzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaareeeeeeeee

la umilul pret de 350 euro

daca se vinde mai repede,pun un abtibild cu marshall p el,poate asa sariti cu totii :)

Edited by jacksonman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.