www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

De Ce Nu Se Salveaza Pm-urile Trimise In Sent?


mickeyG
 Share

Recommended Posts

Am si eu o curiozitate, de ce nu se salveaza PM-urile trimise in Sent Items? Avand in vedere ca spatiul pentru attachments e Unlimited, presupun ca nu asta e problema. Atunci? Chiar mi-ar fi util sa stiu daca am raspuns cuiva sau nu, si ce anume.

 

 

pai uite de asta:

post-11684-1270576775_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

uau, n-am vazut casuta aia. da, ca sa fie cu adevarat util ar trebui sa se salveze implicit, bineinteles. daca esti suficient de uituc incat sa nu mai stii daca ai trimis sau nu un mesaj si ce ai scris in el, atunci in mod sigur o sa uiti si sa bifezi acolo, nu? pe de alta parte, sigur se poate sa se salveze si implicit, am vazut forumuri care merg pe acelasi engine si acolo se putea

Link to comment
Share on other sites

Daca intrebarea este "de ce nu se salveaza implicit", nu stiu sa iti raspund, dar daca nu ma insel exista o casuta pe care o poti bifa inainte sa trimit un mesaj privat, care asigura salvarea in "Sent".

Mai pe scurt, se pot salva, dar e optional.

 

 

pai si eu ce am aratat in poza aia :) ?

Link to comment
Share on other sites

Nu a fost intentia mea sa duplic informatie utila, dar in momentul cand eu imi tastam raspunsul, post-ul tau nu fusese inca scris. A aparut abia dupa ce am raspuns. O alta chestiune care tine de natura forum-ului care are nevoie de explicatii...

 

 

No offence,era doar o gluma,oricum si eu patesc des asa :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.