www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Canta Undeva Live In Onesti?


maur
 Share

Recommended Posts

in afara e rarele dati in care vin trenul de noapte si marcian, sau mai stiu eu ce trupa mai cunoscuta, in afara de festivalul berii/verii (unde mai nou se face playback nesimtit) ....se mai canta undeva live in onesti?

rock...folk...punk...underground...what ever....live sa fie.

 

ps:

auzisem ceva de mama sica....sau mama maria.

Link to comment
Share on other sites

in afara e rarele dati in care vin trenul de noapte si marcian, sau mai stiu eu ce trupa mai cunoscuta, in afara de festivalul berii/verii (unde mai nou se face playback nesimtit) ....se mai canta undeva live in onesti?

rock...folk...punk...underground...what ever....live sa fie.

 

ps:

auzisem ceva de mama sica....sau mama maria.

 

Pai prima si prima data trebuie sa caut pe pe harta ,acolo nu am ajuns cu turneu niciodata.

 

Daca tu nu stii ce-i in Onesti .Eu nu cunosc nici toate "locatiile" din Timisoara .

Link to comment
Share on other sites

Din cate am auzit, din cand in cand se fac recitaluri de muzica clasica la biblioteca. La Mama Maria stiu ca Potential (trupa locala) mai canta din cand in cand. Ah' pana acum cativa ani se tinea Moldavian Rock Festival printr-o sala de sport pe undeva dar nu stiu daca se mai tine sau nu. Oricum, sunt cativa tipi din Onesti pe forum ei ar trebui sa stie mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.