www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Are Trebui Sa Aleg?


Guest tipu
 Share

Recommended Posts

Buna , vreau sa cer si eu parerea celor care se pricep cat de cat la chitari electice . Daca ati ajea injur de 16 mil. lei vechi ce chitara electirca vati cumpara . Eu am cautat foarte mult si tot nu ma pot decide exact . Ma gandeam la un Ephifon g-400 sg sau la un ibanez sa320 , voi ce ati alege?

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexi256

ce stil de muzica vrei sa canti?

am probat ibanezul ala si mi s-a parut ok...grif comod.dar in bugetul tau poti sa te uiti si la epiphone les paul studio,dean evo special sau hamer

cel mai bine probezi chitarile care se incadreaza in aceasta suma...si o alegi pe cea care ti se pare cea mai ok

succes.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
ibanez. pentru ca stii cum se scrie. si as pastra cativa bani pentru o carte de gramatica, sau pentru un prof.

 

:) crazy rgc-isti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest volkodav

Eu as lua Jacksonul fara sa stau pe ganduri :) . In banii aia iti iei un js 20 sau 30 si iti raman bani si de un combo/procesor/carte de gramatica sau mercenar sa il caute pe onrewind

Link to comment
Share on other sites

salut, imi vand jacksonul meu daca te intereseaza. O chitara foarte buna, japoneza, conditie menta. Si iti mai ramane si de o bere :). O chitara dintr-o serie superioara JS20 sau js30 de care spune Volkodav. Daca esti itneresat da-mi un mesaj

 

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=3...mp;#entry412052

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

 

Eu as lua Jacksonul fara sa stau pe ganduri biggrin.gif . In banii aia iti iei un js 20 sau 30 si iti raman bani si de un combo/procesor/carte de gramatica sau mercenar sa il caute pe onrewind

 

Tipu sincer si eu ti-as recomanda acelasi lucru.

In primul randnegociezi cu Razvan si ti-l lasa la un pret super ok fata de ce gasesti in magazin.

Chitara merita e mega ok

Chitara e super ingrijita ... Ighi chiar are grija de ele, cand mergeam la el ma punea sa ma spal pe maini inainte sa cant pe ea :)

Glumesc desigur dar chiar e mega ingrijita si e bine setata :)

 

LE: Sau a lui Tase daca iti plac V-urile :) sunt sigur ca rezolvi la un pret ok !

Edited by DoomShadow
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.