www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Amp De Chitara!


Guest MieZu
 Share

Recommended Posts

Guest MieZu

Vand Amp LANEY HCM 30R, 30W cu 2 canale (clean&crunch), cu equalizer pe 3 benzi, crunch factor (drive), MAX(overdrive), volum separat pe ambele canale, si reverb analogic pe arc!!!

Posibilitate de a adauga extension cabinet de pana la 200W(!!!), Headphone jack, footswitch2(inclus), stereo RCA-IN pt CD/MP3player.

Cred ca: Made in UK! spune tot!

detalii:

http://www.laney.co.uk/show_prod.php?title=HCM30R

 

este cumparat de 2 saptamani, cu garantie 1 an!

Pretul este de 220euro cu tot cu FootSwitch2 sau de 200euro fara FootSwitch2

(pt livrare in alt judet decat Cluj, se face cu curier Cargus/Whatever, si platesc eu curierul :) )

distorsul in ampul asta e ceva ce rar gasesti la ampuri sub 400euro, si cleanul are o caldura incredibila. pacat ca prin romania umbla doar marshalluri si fendere.... :)

Va zic ca nu faceti o alegere gresita!

Y!: mihai_sarlea_relativ@yahoo.com

Tel:0746.038.548/0726.800.106

 

Astept oferte!

MieZu

Edited by MieZu
Link to comment
Share on other sites

Guest MieZu

Relevantza acestei intrebari este una foarte vaga, dar daca pt sufletul tau prezinta efect analgezic, l-am luat de la thomann.de, mi l-a adus un tip care vine periodic.

Si nu-mi spune ca acolo costa 125euro pt ca asta a fost atat, dar mai este la el shi footswitch2-ul care e inca 33euro, shippingul pana la locul in care sta tipul asta, plus ceea ce shi-a pus el... asha ca... pretzul s-a cam ridicat... nah... pe langa asta am zis ca includ shi shipping cu cargusul, asha ca shi aia ma va mai costa ceva...

Am rotunjit totul la 220euro bani pt care iti iei un frumos si superb behringer din romania! si te bucuri veshnic de el :)

Nah, hai ca am fost rau, scuze... oricum, iti zic ca e un amp super bun!

Trebuie sa-l dau ca vreau sa-mi iau chitara mai buna si am realizat ca nu-mi ajung banii...

Hai noroc!

MieZu

Link to comment
Share on other sites

Guest MieZu

MERITA TOTI BANII LANEY!!! JUR CA NU SE COMPARA CU NIMIC!

IA HEADU! dc vrei ti-l aduc eu :) numai zi-mi de care vrei!

Mihai

Link to comment
Share on other sites

Nu ai fost foarte rau :). Intrebam pt. ca vreau sa imi iau si eu un head laney. Atat.

usor offtopic:dreamcatcher,tot nu ti-ai luat amp?vezi ca plec in germania sapt,viitoare,si fac o escala la thomann,dar si la music store,ba ma opresc si la musik-produktiv,dar la viena.

offf offfftopic:ce au tata,fenderele si marshallurile?ca si io am avut laney,si era tare bun,am avut si unul nou si unul vechi(klipp100)da era sub fender si marshall.Sa aiba toti fendere si marshalle,le doresc din inima,sa nu mai vad vrun behringer

Link to comment
Share on other sites

Guest MieZu

usor offtopic:dreamcatcher,tot nu ti-ai luat amp?vezi ca plec in germania sapt,viitoare,si fac o escala la thomann,dar si la music store,ba ma opresc si la musik-produktiv,dar la viena.

offf offfftopic:ce au tata,fenderele si marshallurile?ca si io am avut laney,si era tare bun,am avut si unul nou si unul vechi(klipp100)da era sub fender si marshall.Sa aiba toti fendere si marshalle,le doresc din inima,sa nu mai vad vrun behringer

dap... cum zici tu... oricum... eu zic ca VH100R e un amp EXCELENT! si la 1000euro, garantez ca nu iei un JCM2000 sau ceva dual rectifier (care nu cred ca suna mai bine...)

in fine... u know better, eu sunt doar un comerciant...

MieZu

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.