www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Cauta Basist De Rock Si Blues


StratMan
 Share

Recommended Posts

Suna interesant.

 

Pe unde sinteti localizati ? Ce inseamna mai precis "in timpul liber" ?

 

suntem din bucuresti si fiecare dintre noi a activat in mai multe trupe de gen, asa ca avem suficienta experienta in domeniu. repetitiile au loc seara, dupa 18.00 sau in weekend-uri. oricum, asa cum vad ca ai raspuns altora, tu nu poti repeta decat in prima jumatate a zilei.

 

 

repertoriul de orientare cuprinde piese ale unor trupe precum: cream, free, paul rodgers, thin lizzy, ten years after, etc., dar sunt posibile si binevenite si alte variante. 

 

anuntul ramane valabil in continuare. rog seriozitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest simdude
suntem din bucuresti

 

Da, am vazut din sectiunea de sub avatarul tau ca din Bucuresti :) , ma intereseaza mai exact in ce zona sau cartier va desfasurati activitatea, pentru ca in momentul de fata eu nu am masina.

Link to comment
Share on other sites

Da, am vazut din sectiunea de sub avatarul tau ca din Bucuresti :) , ma intereseaza mai exact in ce zona sau cartier va desfasurati activitatea, pentru ca in momentul de fata eu nu am masina.

sala de repetitii e langa biserica amzei iar eu vin cu auto propriu din tineretului. vezi ca ti-am trimis si PM.

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

Guest simdude
auoleu, cand e vorba de cantat, nimeni? :)

 

Instrumentisti profesionisti pentru sectiunea de ritm sint greu de gasit. Mai ales cind trebuie sa se integreze intr-un grup muzical deja format.

 

In plus, ceilalti sint inca plecati in vacanta de iarna, lumea buna se intoarce din concediu pe la jumatea lui ianuarie. :)

Link to comment
Share on other sites

Instrumentisti profesionisti pentru sectiunea de ritm sint greu de gasit. Mai ales cind trebuie sa se integreze intr-un grup muzical deja format.

 

In plus, ceilalti sint inca plecati in vacanta de iarna, lumea buna se intoarce din concediu pe la jumatea lui ianuarie. :)

 

vai, ce informatii interesante mi-ai dat! :) te rog eu, nu mai reveni, ca ma coplesesti! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.