www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Eurovision 2010:sweet Lemon(voce Andreea Crepcia) Participa La Preselectie


kitarizt
 Share

Recommended Posts

Andreea Crepcia:

Anul acesta m-am hotarat : ma inscriu la Eurovision cu trupa mea Sweet Lemon. E o treapta pe care am lasat-o cumva sa vina de la sine, iar anul acesta simt ca e momentul sa ma “inrolez”. Piesele sunt autentice, compuse de mine si de bogdan , lucrate impreuna cu niste baieti talentati ” Narcotic Sound” si ma bucur tare mult ca facem o echipa faina impreuna . Facem muzica, ne distram si chiar ne simtim bine impreuna. Sper sa iasa treaba buna, sa se respecte regulamentul facut de tvr si sper ca piesele care si-au facut aparitia inainte de inscriere sa nu fie acceptate in concurs pentru ca ar fi nedrept. Astept pareri , sugestii, ce vreti voi.Aici vor aparea toate stirile in legatura cu participarea mea la Eurovision.Inca nu pot posta piesele pentru ca trebuiesc inscrise oficial mai intai dar promit ca imediat dupa le voi posta aici.

 

Am uitat sa va spun.LINIILE DE TELEVOT SUNT GRATIS anul acesta pentru a incuraja lumea sa voteze.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.