www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Chitara Sa-mi Cumpar?


Guest Buciozzzu
 Share

Recommended Posts

Guest Buciozzzu

Tocmai a trecut ziua mea si am facut rost de bani pt o chitara electrica. Am vreo 6.5 mil si acu pbma e k nu stiu ce sa-mi iau de banii astia. 1 mil acolo mai pot sa mai strang. de cantat stiu un pic. pt mnt ma gandesc sa-mi iau decat chitara...aveti vreo idee?

Edited by Buciozzzu
Link to comment
Share on other sites

Guest Buciozzzu

M-am tot plimbat pe forum si pe site-uri...si am pus ochii pe squier M-80...ce parere aveti? n caz k nu fac rost de bani, ce sa aleg intre un squier affinity si un grosmann fat strat?? si c pot canta cu fiecare? sau aveti alte idei?

Edited by Buciozzzu
Link to comment
Share on other sites

Guest Liviu -SENIA-

M-am tot plimbat pe forum si pe site-uri...si am pus ochii pe squier M-80...ce parere aveti? n caz k nu fac rost de bani, ce sa aleg intre un squier affinity si un grosmann fat strat?? si c pot canta cu fiecare? sau aveti alte idei?

 

Exista la 7,3 mil o chitara de la bcrich care le bate pe toate la banii astia (parerea mea).

O cheama BC RICH WARLOCK Bronze 2, are doze foarte bune ce iti ofera un sustain pe distors f bun, este NEAGRA si o poti vedea aici: WARLOCK BRONZE 2

Link to comment
Share on other sites

Guest Buciozzzu

ma gandeam si eu la asta...dar pt un incepator k mine ce pot sa iau??tocmai am aflat de la un prieten k cineva isi vinde kitara cu 5 mil...e un fat strat...copie presupun...adik sigur...si cred k e firma anonima...are seria...e veche de vreo 2 - 3 ani...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.