www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

A Mai Cazut O Stea


Guest om__bun
 Share

Recommended Posts

Guest om__bun

Laura Stoica o indragita cantareata de rock si-a luat adio de la noi....dupa ce anul trecut Teo Peter si Emil Laghia au lasat multi iubitori de muzica cu ochii in lacrimi Dumnezeu ne-a mai rapit o persoana care ne bucura urechea si sufletul....si mai trist e ca au murit in accident si viitorul sot si copilul inca nenascut,fiind insarcinata in luna a 3-a...dar ceea ce doare cel mai tare ...ca si in cazul celor 2 de mai sus...este ca a fost omorata....e adevarat fara nici o intentie.....de un alt sofer care probabil nu s-a asigurat sau nu a condus prudent....Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.....

Edited by om__bun
Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Da e trist cand se intampla asa ceva dar...asa a fost sa fie pacat.Ah si ai mai uitat pe cineva tot anul trecut a murit si Niky Dinescu asa ca din pacate au inceput sa moara multi artisiti incepand cu Vali Sterian si terminand ieri cu Laura.Dar nu stiu daca odihneasca-se in pace e urarea potrivita caci nu stiu daca ne-ar fi dorit tristi dar oricum rest in peace.

Link to comment
Share on other sites

Guest lautaru'

...UN ACTOR GRABIT parca a fost sugestiv...

 

asa va fi si cu altcineva in Floare de Iris: daca noi nu vom mai fi / va veti aminti / ca a fost odata IRIS....

 

am impresia asa ca unii au presimtiri si poate ca fiecare dintre noi avem o presimitire...pentru ca de multe ori versurile sint inspirate din trairi, din realitate !

 

ce sa mai zic de SHOW MUST GO ONE....

Edited by lautaru'
Link to comment
Share on other sites

Guest Breezer

Eu inca nu pot sa cred. E trist si pacat, ultima oara am vazut-o l televizor dupa c impreuna cu alti artisti a protestat pt nedreptatea facuta lui Teo Peter. Au fost niste oameni in adevaratul sens al cuvantului, nimeni nu le va putea lua locul.

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

eu i-am ascultat toata ziua piesele. imi pare rau ca nu i-am dat mai multa atentie cand traia. mare voce. dumnezeu s-o odihneasca.

Link to comment
Share on other sites

Guest 9_lives_of_innocence

sa-i fie tarana usoara...

 

asta ar trebui sa ne dea de gandit: sa traim la maxim fiecare clipa, pentru ca nu se stie niciodata cand ne omoara un papuc sau un puscas american... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

hmm ma uitam acu la national (stirile ) si cica zic astia ca familia nu are bani de inmormantare ca aveau probleme financiare , mai da`o draq de treaba :| bine ca are parizer si sobolanu de aur, mama masii de tara

Link to comment
Share on other sites

Este trist ca tocmai acum lumea isi indreapta privirile spre ea. Pana acum nu cred ca am vazut-o de prea multe ori la emisiunile TV.. nu era genul de om care sa se rupa in figuri.. poate d'asta nu aparea aproape deloc.. Un astfel de om merita tot respectul pentru ca facea muzica si isi vedea de treburile lui :)

Nu a cazut nici o stea.. straluceste mai intens ca oricand.

Odihneasca-se in pace.

Link to comment
Share on other sites

Foarte trist, groaznic. Dumnezeu sa o odihneasca, cu siguranta nu va fi niciodata uitata, avea o voce deosebita. Ingrijorator faptul ca din ce in ce mai multi artisti ADEVARATATI mor. Pacat, mare pacat. Mi-am amintit acum si de Dan Spataru. In 2004 a murit, nu? Mare voce si el. Un Sinatra de-a nostru

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.