www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut Membri(fete/baieti) Din Timisoara


kongar
 Share

Recommended Posts

Salut suntem o trupa in formare din timisoara nu foarte profesionisti si cautam tobasar/a si un chitarist/a din timisoara. Cei interesati sa-mi spuna .Ms mult. A da am uitat nu conteaza daca sunteti baieti sau fete luam orce si sa va placa Rock alternativ sau Hard rock trash etc.CEVA DE GENNU VOM CANTA.Multumesc mult Cum spuneam cei interesati sa-si lase ID sau ceva pentru ai putea contacta si vom discuta mai multe si repet sa fie din Timisoara!!

Edited by kongar
Link to comment
Share on other sites

Guest MetalManiac

As fi eu interesat

 

Am 16 ani baiat

Timisoara sunt chitarist cant de 5 ani nu sunt foarte profesionist dar stiu sa cant bine

 

ID: pantera_fan08

 

Te rog Contacteaza-ma Imediat ce citesti mesajul

Edited by MetalManiac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest antom

salut,

tocmai am revenit in TM dupa un tur in jurul lumii si caut un proiect sau o trupa

cant chitara, bass si incerc voce uneori...

am scule,

ID-ul meu: antoniomeze

hit me up!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Emcee

Sunt un MC (de culor) (rapper si mai putin cantaret) gen de music (hip-hop/ pop music/R$b/House/Club fara Rock). Caut sa fac parte dintr-o trupa, sau sa Infiinta o trupa numai cu oameni serios cu vartsa minim 20ani.... id mess= mcnewstory@yahoo.com

Edited by Emcee
Link to comment
Share on other sites

Salut suntem o trupa in formare din timisoara nu foarte profesionisti si cautam tobasar/a si un chitarist/a din timisoara. Cei interesati sa-mi spuna .Ms mult. A da am uitat nu conteaza daca sunteti baieti sau fete luam orce si sa va placa Rock alternativ sau Hard rock trash etc.CEVA DE GENNU VOM CANTA.Multumesc mult Cum spuneam cei interesati sa-si lase ID sau ceva pentru ai putea contacta si vom discuta mai multe si repet sa fie din Timisoara!!

 

Salut! Sunt tobosar de aproximativ un an, dar am experienta de trupa la chitara de aprox 6 ani. Contactati-ma pt detalii! freakkin_slayer@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.