www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Ofer Meditatii La Chitara Ptr Incepatori


Sebi Jack
 Share

Recommended Posts

ma numesc sebastian, cant de vreo 7 ani la chitara, iar in ultimii 5 am trecut prin mai multe trupe. daca exista incepatori dornici sa afle cate ceva despre tehnici, teorie, improvizatie etc la chitara electrica sau acustica ma ofer sa ii invat una alta. pretul ar fi cam 20 ron pe sedinta de 2 ore.

Link to comment
Share on other sites

Guest horia_dog
ma numesc sebastian, cant de vreo 7 ani la chitara, iar in ultimii 5 am trecut prin mai multe trupe. daca exista incepatori dornici sa afle cate ceva despre tehnici, teorie, improvizatie etc la chitara electrica sau acustica ma ofer sa ii invat una alta. pretul ar fi cam 20 ron pe sedinta de 2 ore.

 

 

Ai putea sa imi dai mai multe detalii, te rog?

Ma refer la locatie, nivel minim al cursantului, etc.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

imi cer scuze ca raspund asa tarziu. nu prea am mai intrat pe forum. locatia este bucuresti, zona titan. nivelul minim al cursantului este, cum scrie si in titlu, incepator. asta inseamna ca poate abia a pus mana pe chitara de cateva ori. ptr mai multe intrebari sau lamuriri imi las si nr de telefon: 0733 955 999 si idu de yahoo messenger: sebijack.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.