www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rares Totu Blues X-perience In Club Tribute


midnight rider
 Share

Recommended Posts

In nou deschisul club Tribute,pe Calea Victoriei Nr 8,cateva case mai incolo de Green Hours.Intrarea este libera,sa nu va mai plangeti ca la Mamou e scump biletul :) .Atentie,totusi ,daca vreti sa beti ceva :) Repertoriul si componenta vor fi cam aceleasi ca si la Mamou,clubul beneficiaza de o instalatie de sonorizare scumpa si performanta,s-ar putea sa avem ceva invitati interesanti pe scena :)

Irina Creanga-voce,Cosmin Farcas-clape,Paul Baciu-bass,Claudiu Purcarin ("Nashu" de la Sistem)-tobe la prima repriza si Lucian "Clopo"Cioarga-tobe la a 2-a repriza (Lucian e tobarul de la Vama,ca m-au intrebat unii unde l-au mai vazut)

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga

Bafta la cantare. Pune ceva video pe undeva... :) -> pentru cei napastuti de soarta ce tre sa traiasca in diaspora :)

Edited by costi iorga
Link to comment
Share on other sites

Bafta la cantare. Pune ceva video pe undeva... :) -> pentru cei napastuti de soarta ce tre sa traiasca in diaspora :D

sarman napastuit,nu vii marti la Govt Mule? o sa-ti aduc poze de la concert :)

 

 

O sa-l filmez eu :)

bun asa,dar hai sa luam sunetu din mixer,ca iar se va auzi ca in oala

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
sarman napastuit,nu vii marti la Govt Mule? o sa-ti aduc poze de la concert :)

As veni pana la Viena, dar mi-e ca dureaza cam mult si miercuri tre sa merg la scarbici. Da-mi un beep cand ajungi la Bécs :)

Link to comment
Share on other sites

Scuze de offtopic dar chitara la care canti aici e un Anderson?

 

Da,este un Tom Anderson HDTC (hollow drop top classic) din 1993,cu corpul din flamed maple peste basswood :)

Link to comment
Share on other sites

Pe la ce orã începe ?

22 sau 22:30 din cate am inteles,o sa aflu in seara asta

Adresa corecta este Calea Victoriei 118 :)

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

Super concert, rares a cantat de rupe cu restul trupei, sound era pe masura asteptarilor si amandoua cantarete au cantat foarte bine, a doau (invitata speciala, nu mi amintesc numele...din pacate...) parca era muscata de o tarantula (poianjen care baga stare de agitatie prin ciupire) se sbatea toata, foarte sexy si a cantat foarte bine. tobari de exceptie!! Ma placut ca sa strins o gasca de rgc betone acolo!! Pai forum e bun si la din astea!!numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Super concert, rares a cantat de rupe cu restul trupei, sound era pe masura asteptarilor si amandoua cantarete au cantat foarte bine, a doau (invitata speciala, nu mi amintesc numele...din pacate...) parca era muscata de o tarantula (poianjen care baga stare de agitatie prin ciupire) se sbatea toata, foarte sexy si a cantat foarte bine. tobari de exceptie!! Ma placut ca sa strins o gasca de rgc betone acolo!! Pai forum e bun si la din astea!!numai bine!

 

Da, foarte !!!!de la noi canta putini atat de bine fie ca sunt de blues, rock, metal. Rares Totu Blues X-perience cam rulez pe stilul lor.

Edited by canstantzin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.