www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Inceput De Drum


mc.chiken
 Share

Recommended Posts

Salutare din nou!

 

Stiu ca nu am mai dat pe aici de foarte multa vreme. Nici de chitara nu m-am ocupat atat de mult ca pe vremuri. Insa nu uit cate am invatat de pe acest forum si pentru asta va sunt recunoscator.

 

Meritul acestor compozitii ii apartine in cea mai mare parte bunului meu prieten Ovidiu. Eu doar am ajutat cum am putut, apar si eu pe solo-urile de chitara, foarte putina orga si unica mandolina...

 

Urmeaza sa mai pun cateva melodii.

 

Si-acum:

vocea stim ca e praf :)

va rugam sa nu ascultati prea tare, veti auzi bazait, zgomot aiurea.

microfonul a fost unul integrat intr-un webcam.

 

Cu toate acestea asteptam cu mare interes criticile (chiar si cele mai grele pietre). Si asta va contribui la un viitor mai bun.

 

Sfaturi ar fi foarte bune!

 

Auditie placuta!

 

 

 

 

 

 

 

Voi reveni si cu altele

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mie imi place. ma doare in cur ca e sunetu prost sau ca sunt nu stiu ce note scapate p-acolo. in ansamblu consider ca e o chestie extrem de rafinata ceea ce faceti voi 2 acolo. felicitari!

 

voi nu aveti nevoie de sfaturi. dar aveti nevoie de incurajari ca sa va dedicati mai mult timp cantatului. atat.

Link to comment
Share on other sites

Propunerea ta este foarte interesanta si cu siguranta ne-ar interesa acest lucru. Deocamdata programul nostru este cam incarcat deoarece suntem in sesiune. Ne-ar fi mai usor daca s-ar intampla dupa, dar putem incerca si in aceasta perioada, daca data o va permite.

De asemenea te informam ca ar fi prima noastra experienta de acest fel, de aceea credem ca ar fi bine sa ne intalnim cu ceva timp (2 - 3 zile) inainte sa mai stam de vorba, sa mai discutam detaliile tehnice si sa aflam si noi cam cum se desfasoara.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.