www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Teamsters Live In Big Mamou Sambata 04.03


moshu
 Share

Recommended Posts

Super distractie pe scena .. lume multa .. cantare frumoasa .. intr-un cuvant .. bluessssssss ...

 

La sfarsit a fost si un mic jam impreuna cu BogdanGuitar ... se pare, un foarte bun chitarist de blues care in curand o sa va invite la un concert ... dar il las pe el sa anunte.

 

Stau cam rau cu timpul asa ca daca mai aveti si voi ceva de spus despre Teamsters, am vazut ceva lume cunoscuta de pe forum, va rog sa o faceti ...

Sectiunea de blues a forumului merge cam greu si este pacat .. se pare ca sunt ceva trupe bune de blues pe langa noi.

 

Postez niste poze .. nu prea grozave si in limita timpului si ceva inregistrat de acolo ..

post-241-1141560877_thumb.jpg

post-241-1141560884_thumb.jpg

post-241-1141560891_thumb.jpg

post-241-1141560897_thumb.jpg

post-241-1141560904_thumb.jpg

post-241-1141560910_thumb.jpg

Teamsters_Live_In_Big_Mamou_04.03.zip

Link to comment
Share on other sites

Super distractie pe scena .. lume multa .. cantare frumoasa .. intr-un cuvant .. bluessssssss ...

 

La sfarsit a fost si un mic jam impreuna cu BogdanGuitar ... se pare, un foarte bun chitarist de blues care in curand o sa va invite la un concert ... dar il las pe el sa anunte.

 

Stau cam rau cu timpul asa ca daca mai aveti si voi ceva de spus despre Teamsters, am vazut ceva lume cunoscuta de pe forum, va rog sa o faceti ...

Sectiunea de blues a forumului merge cam greu si este pacat .. se pare ca sunt ceva trupe bune de blues pe langa noi.

 

Postez niste poze .. nu prea grozave si in limita timpului si ceva inregistrat de acolo ..

sar'na pentru poze, michel, super-profi, te mai asteptam, esti oricand binevenit (chiar si fara aparat) :)

Link to comment
Share on other sites

n-am fost la concert, sunt sigura ca a fost foarte misto, pentru ca teamsters rullz, and i know that for sure

bafta bajeti

Link to comment
Share on other sites

Cu intarziere ... si cu scuzele de rigoare, dupa o perioada de liniste, pe care cred ca o merita colegul vostru de trupa, moshu, in urma decesului care a avut loc in familia lui ... postez si eu cateva inregistrari de la ultimul vostru concert.

 

Am vazut ca tzetze, muzicistul si percutionistul vostru a venit aici pe forum ... daca aveti o muzicuta in casa si va face cu ochiul ... sariti pe tzetze ... este super omul :)http://forums.rgc.ro/index.php?s=&showtopi...indpost&p=49532

 

 

 

Inca o data condoleante moshu ... sper sa va regasesc curand pe scena, acolo unde va este locul.

Teamsters_Live_In_Big_Mamou_04.03_A.WMV

Teamsters_Live_In_Big_Mamou_04.03_B.WMV

Teamsters_Live_In_Big_Mamou_04.03_C.WMV

Teamsters_Live_In_Big_Mamou_04.03_D.WMV

Link to comment
Share on other sites

Guest Tzetze_harp

Multumim mult pentru fotografii si imaginile filmate,Michel !! Iti ramanem datori si te asteptam cu drag la cantarea viitoare(la clape) NEAPARAT!!!!!

Multzumim din inima pentru aprecieri,Silviu !! Cu adevarat parerea ta conteaza pentru noi! Te asteptam cu drag la viitoarea cantare...Iti caram noi chitara...Iata o propunere pe care nu o potzi refuza :)

Multumim toturor celor care ne-au fost spectatori...Un public cald !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest bluesmanul

Baaaaa, cool de tot ! adevarul ca nici nu v-am mai vazut de aproape un an dar cred c-o sa-i iau si eu o bona de vro' 18 ani lu' asta micu' sa vin mai des pe la concerte :) ......m-am bucurat sa-l revad pe Niculaie.....mare figura........beton , mi-a placut , muzicuta un pic mai tare trebuia ....parerea mea... :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Baaaaa, cool de tot ! adevarul ca nici nu v-am mai vazut de aproape un an dar cred c-o sa-i iau si eu o bona de vro' 18 ani lu' asta micu' sa vin mai des pe la concerte :) ......m-am bucurat sa-l revad pe Niculaie.....mare figura........beton , mi-a placut , muzicuta un pic mai tare trebuia ....parerea mea... :)

:(

 

 

Tzeze, mama, auzisi??

Un pic mai tare muzicuta trebuia :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.