www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectii Pentru Incepatori


Guest DoomShadow
 Share

Recommended Posts

Guest DoomShadow
Sunt interzise torrentele pe forum, sunt considerate ca piraterie.

 

Serios? ce-ia aia piraterie? :) glumeam

 

PM pentru link ... merita va zic eu :) cel mai mare dezavantaj il reprezinta marimea, 8 gb dar in 3 ore 4 ii gata :D

 

 

 

Pe langa filme mai aveti mp3-uri pentru jam si cartile :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
Eu spun doar atata: art. 231 - 235 Cod de procedura penala adica talharia - pirateria

 

Da man dar suntem in Romania, nu stiu daca 2 % din persoanele fizice ce detin calculator au macar un program, muzica sau film originale :)

 

In plus eu pur si simplu dau linkul de la siteul de torrent :) nu eu am dat upload nu eu am dat seed deci nu ma incadrez :)

 

P.S. Eu nici nu il am pe PC macar :D)

Link to comment
Share on other sites

Da man dar suntem in Romania, nu stiu daca 2 % din persoanele fizice ce detin calculator au macar un program, muzica sau film originale :)

 

In plus eu pur si simplu dau linkul de la siteul de torrent :) nu eu am dat upload nu eu am dat seed deci nu ma incadrez :)

 

P.S. Eu nici nu il am pe PC macar :D )

 

Eu am toate programele originale.si sa stii ca merita.Un windows xp original e mult mai stabil decat cel piratat.Si acum am Windows 7 Beta...

Guitar Pro il am trial:))

Si in rest am tot felu de programe de tip DAW free,gen ACID express,KRISTAL audio engine,REAPER...

Merita sa fii Genuine.Scuze pentru off topic.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow
Eu am toate programele originale.si sa stii ca merita.Un windows xp original e mult mai stabil decat cel piratat.Si acum am Windows 7 Beta...

Guitar Pro il am trial:))

Si in rest am tot felu de programe de tip DAW free,gen ACID express,KRISTAL audio engine,REAPER...

Merita sa fii Genuine.Scuze pentru off topic.

 

Cand de abea ai 30 lei pe an sa iti iei niste corzi amarate nu iti mai vine sa te gandesti la genuine :) Daca lucrezi si iei un salar decent merita intradevar :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.