www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Gta San Andreas


Guest szekely

Recommended Posts

Guest szekely

deci situatia sta cam asa : am schimbat rezolutia de la joc si ecranu nu accepta ..sau nu ii place .... si nu mai vad nimic...

adica merge jocu da nu vad si imi spune sa schimb setarile.... am desinstalat jocul si lam instalat din nou insa tot nu a functionat ... adica o fi ramas setarile in registru sau ce stiu io ... tot aia imi spune ... cine stie ce opt sa fac ca sa mearga ??? plzzz ajutatima !!

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

bun deci lam desinstalat ... in folderul lui erau numa 2 fisiere care nu cred aveau de a face (insa nu sunt sigur) .... leam sters pt orice eventualitate... mam uitat in registru si nici macar nu mai era intrarea de la rockstar asa ca banuiesc ca nu mai ar fi nimic unde sa fi ramas ultima configuratie...

 

ps : am sters si din my documents folderul cu san andreas ... si acum pser sa mearga,,,

 

ms ... o sa postez cand termin de instalat

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Da cand am terminat de desinstalat nu o mai ramas nimic in registru ... insa sunt aproape sigur oaia neagra fi fostin My Documents.... asa ca am golut folderul gta san andreas de acolo...

Link to comment
Share on other sites

Guest cormoran

s-ar putea sa se fi "agatat" prin alta parte.

daca nu merge nici acum, fa cum ti-am zis, e bun softul.

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Mergeeee mersi guys sunteti cei mai buni !!!! si apropo mersi de softu ala lam probat cu alt program ... si mere super !!!

Link to comment
Share on other sites

usor ,ca faci febra.are legatura cu RGC,daca stii sa citesti:am cautat un coleg forumist ,de la cine am cumparat un proc .daca ai intebarii legate de auto,intrii pe forumul lor,te pasioneaza jocurile,vorbesti acolo.simplu.maine,poimaine la cafenea te interesezi unde e mai ieftin papusa gonflabila.treaba ta ,scuze daca deranjez pe cineva

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.