www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Al!as


horica
 Share

Recommended Posts

@doctor x:stiam ca glumesti,numai ca eram nervos ca ni se spusese ca o sa cantam ultimii si am aflat ca eram primii....bine ca a fost asa ca in momentul in care ne-am dat jos de pe scena dupa vreo ora si 40 de minute de cantat a reinceput ploaia si lumea a cam inceput sa plece....

fratilor ,nebunie generala....

un sunet profi,oameni amabili,beutura garla si niste fripturi delicioase.

mi-au mai placut Metropolys,cu niste compozitii foarte inspirate,un solist foarte bun si care au mai prestat niste coveruri foarte bune.

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Granata

mi-au mai placut Metropolys,cu niste compozitii foarte inspirate,un solist foarte bun si care au mai prestat niste coveruri foarte bune.

Metropolis e intr-adevar o trupa f. buna, am onoarea sa cant in projectul Reign Of Aquarius cu bateristul si solistul/chitaristul formatiei. :) Al!as

Edited by Granata
Link to comment
Share on other sites

Guest cruci

prin bucale cand mai cantati? cu albumu cum mai stati? piesele de pe myspace sunt faine rau, mai vrem

Link to comment
Share on other sites

Guest Granata

@ horica: Metropolis e intr-adevar o trupa f. buna, am onoarea sa cant in projectul Reign of Aquarius cu bateristul si chitaristul/vocalistul formatiei.

:) Al!as

Link to comment
Share on other sites

@cruci:prin bucale nu prea e de cantat vara,e cald rau in cluburi si nu prea vine lumea...iar scene mari in aer liber e greu sa prinzi...deh,ma intelegi...iar cu albumul:de unde bani???

@granata:multumim.intr-adevar,solistul/chitaristul de la Metropolys e meserias...si nici tobosarul nu-i de lepadat...

:)

Edited by horica
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.