www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Zendrive Analog Sound


Recommended Posts

Da.

Nu-mi sta in fire sa laud un anume produs, ptr ca totul este o chestiune subiectiva, si ceva ce este f bun ptr mine, poate ptr altcineva nu este.

Dar munca lui Gabi si rezultatele ei, merita pe deplin atentia mea si a voastra.

 

Prima pedala comandata la Gabi a fost un TS808.

A ajuns pedala la mine, am probat-o cu baterie, si a sunat cum trebuie sa sune un TS808, doar ca, mult mai eftin decat originalul. Din greseala, cand am alimentat de la curent, am alimentat invers decat trebuia si am prajit ceva pe acolo.

Cu bunavointa lui Gabi, am trimis-o la ''reparat'', fara costuri supimentare. Intre timp, vazand ca iese TS-ul asa bine, l-am rugat pe Gabi sa-mi inlocuiasca TS-ul cu o copie Zendrive (ceva ce-mi doream de mult).

Si iaca, azi noapte a ajuns la mine Zenul, azi am avut prima repetitie si.........jos palaria.

Din pacate nu am posibilitatea sa inregistrez, ptr sound clip, dar puteti auzi o mica masura din ce poate, pe anuntul lui Gabi din rubrica efecte. Sa nu mai vorbim ca arata foarte cochet si este foarte simpatica.

 

Deci, Felicitari si la cat mai multe succese Gabi!

 

PS: i-am trimis si wah-ul la modificat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.