www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Some Help?!? Am Nevoie De Idei...


Guest NightAddict99
 Share

Recommended Posts

Guest NightAddict99
:) sal all....fac si eo topicu asta sa va intreb pe voi "experimentatii" :) ceva...In curand infiintez o trupa de goth rock(in sfarsit)...am nevoie de un nume de trupa...m-am gandit la multe dar tot nu imi plac..mentionez ca numele trebuie sa imbine stilul intunecat al goth-ului cu un funny-punk......niste idei mi-ar fi de mare folos.....rock on si la mai greu! :)
Link to comment
Share on other sites

:) sal all....fac si eo topicu asta sa va intreb pe voi "experimentatii" :) ceva...In curand infiintez o trupa de goth rock(in sfarsit)...am nevoie de un nume de trupa...m-am gandit la multe dar tot nu imi plac..mentionez ca numele trebuie sa imbine stilul intunecat al goth-ului cu un funny-punk......niste idei mi-ar fi de mare folos.....rock on si la mai greu! :)

mai bine stati voi si scotociti numele decat sa va dea altii mura in gura :D

Link to comment
Share on other sites

:) sal all....fac si eo topicu asta sa va intreb pe voi "experimentatii" :) ceva...In curand infiintez o trupa de goth rock(in sfarsit)...am nevoie de un nume de trupa...m-am gandit la multe dar tot nu imi plac..mentionez ca numele trebuie sa imbine stilul intunecat al goth-ului cu un funny-punk......niste idei mi-ar fi de mare folos.....rock on si la mai greu! :)

 

Daca vroiai de black metal as fi putut sa-ti recomand un...Unholy Luciferic Defeccation sau un... Nekrosatanic Goatfucking Terror, dar asa...

Link to comment
Share on other sites

Guest NightAddict99
in ce oras ?

cu numele inspira-te din clasici , trebuie sa fie din 2-3 cuvinte ;) (the sisters of mercy , southern death cult , xmal deutschland , fields of the nephilim )

merge si dintr-unu singur...(bauhaus)

bafta cu trupa! :)

 

:D x-mas deutchland? :P:D;):)

 

mai bine stati voi si scotociti numele decat sa va dea altii mura in gura

 

pai, mi-am batut capu' zile intregi...daca as fi gasit ceva nu as mai fi facut topicu :D

 

in fine...multumesc oricum la astia care va pasa:D astept in continuare idei :)

 

in ce oras ?

cu numele inspira-te din clasici , trebuie sa fie din 2-3 cuvinte the sisters of mercy , southern death cult , xmal deutschland , fields of the nephilim )

merge si dintr-unu singur...(bauhaus)

bafta cu trupa!

 

ms oricum pt ideile cu clasicii.. poate iese ceva.

Link to comment
Share on other sites

Asculta si tu muzica si asculta versurile si gasesti ceva calumea una doua, si eu poate peste 2-3 saptamani imi fac o trupa in Sibiu, si deja am vreo 20 de nume de trupa pregatite, dar le tin pentru mine... :) .

Incearca sa asculti muzica goth, Draconian ceva si ai sa gasesti, Memento Mori suna misto, si Fallen Tears iarasi suna calumea ca nume de trupa :) .

 

Bafta la gasit, si daca gasesti si totul e ok, spune-ne si nou cum se numeste trupa !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.