www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Meditatii Canto Si Pian


Guest ElenaGHita
 Share

Recommended Posts

Guest ElenaGHita

Profesoara cu experienta in invatamant dar si scenica ofer ajutor tuturor celor ce doresc sa descifreze tainele pianului, ale teoriei muzicii sau ajut in functie de posibilitatile fiecaruia stabilirea deprinderilor in arta cantului.Ofer posibilitatea acomodarii cu scena.

Link to comment
Share on other sites

Profesoara cu experienta in invatamant dar si scenica ofer ajutor tuturor celor ce doresc sa descifreze tainele pianului, ale teoriei muzicii sau ajut in functie de posibilitatile fiecaruia stabilirea deprinderilor in arta cantului.Ofer posibilitatea acomodarii cu scena.

 

 

 

"Ofer posibilitatea acomodarii cu scena." - cum anume ?  :)

 

Rog un pret, si o locatie, m-ar interesa.

Link to comment
Share on other sites

"Ofer posibilitatea acomodarii cu scena." - cum anume ? :)

 

pai e simplu, te aseaza pe un pedestal, si'apoi incepe exercitiul alternativ dupa cum urmeaza:

mai intai bate din palme, chiuie..etc

apoi incepesa te'njure, s'arunce cu rosii...

ah, era sa uit, iti mai aprinde si'un bec puternic in ochi

la'nceput o sa'ti fie mai greu, insa cu timpul o sa prinzi drag de scena...

Link to comment
Share on other sites

Guest BitterSweet_Razorblade

Si pe mine ma intereseaza.

 

Ne puteti spune pretul pe sedinta, implicit, cat dureaza sedinta, unde se poate desfasura si... cel mai important: din ce oras sunteti?

Link to comment
Share on other sites

Guest ElenaGHita
Si pe mine ma intereseaza.

 

Ne puteti spune pretul pe sedinta, implicit, cat dureaza sedinta, unde se poate desfasura si... cel mai important: din ce oras sunteti?

 

Buna copii...

m-ati amuzat un :) pic.

Lectiile le dau la domiciliul meu,obor Doamna Ghica,pretul este 25 ron pentru 2 ore ,alegem impreuna daca vrem sa fie pian si canto sau numai canto....depinde,cum considerati si voi.

Referitor la spectacole la muzica usoara este greu dar nu imposibil de a gasi o locatie unde sa cante fiecare,trebuie sa aveti si experienta cu scena,deocamdata am cantat impreuna asa la Palatmuzul Sutu pentru cei cu muzica clasica,pian clasic,iar muzica usoara la azil nr 1 de batrani au o sala f mare superba si va dati seama ca ne-au primit cu bratele deschise.Daca voi gasiti si alte locuri pentru aparitii scenice cu atat mai bine.

va astept

idi ul meu pe messenger este elena21us

 

Buna copii...

m-ati amuzat un :) pic.

Lectiile le dau la domiciliul meu,obor Doamna Ghica,pretul este 25 ron pentru 2 ore ,alegem impreuna daca vrem sa fie pian si canto sau numai canto....depinde,cum considerati si voi.

Referitor la spectacole la muzica usoara este greu dar nu imposibil de a gasi o locatie unde sa cante fiecare,trebuie sa aveti si experienta cu scena,deocamdata am cantat impreuna asa la Palatul Sutu pentru cei cu muzica clasica,pian clasic,iar muzica usoara la azil nr 1 de batrani au o sala f mare superba si va dati seama ca ne-au primit cu bratele deschise.Daca voi gasiti si alte locuri pentru aparitii scenice cu atat mai bine.

va astept

idi ul meu pe messenger este elena21us

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.