www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Marshall 8080


Csongor
 Share

Recommended Posts

De vanzare combo Marshall Valvestate 8080, 80W, hibrid, preamp pe tub, 2x2 canale (clean/crunch, overdrive1/overdrive2), bucla pentru efect extern (FX LOOP), reverb, reglaj gain/bass/middle/treble separat pentru fiecare canal, stare foarte buna. Suna cum trebuie sa sune. Il vand pentru ca e prea mare pentru mine, si oricum am facut comanda pentru unul pe tuburi. Pret: 450 Euro. Am si uitat: bonus un footswitch (pedala) vintage Marshall original dublu (canal + reverb). Fazekas Csongor 0724 43 83 43 fazekascsongor@rdslink.ro Yahoo: fazekascsongor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu vreau sa fiu rau, dar am luat eu unul de aici de pe forum(de la winci) aceeasi scula(impecabila) cu 1200RON(330Euro). Acum fiecare cere cat vrea ca-i scula lui, dar sa nu exageram.

Zic asta ca as mai vrea sa cumpar unul.

Te felicit, ai facut o afacere foarte buna. Asta nu inseamna ca eu nu pot sa cer cat vreau, vorba ta.

Ultimul pret ar fi 400 Euro. Din moment ce si tu ai un astfel de combo, stii cum suna, si, sa fiu sincer, mai bine astept inca cateva luni sa adun banii care imi lipsesc, decat sa ma scap de el cu orice pret.

 

Btw, eu cred ca noi am vorbit la telefon acu' vreo trei saptamani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.