www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Castiga O Chitara Acustica Yamaha Semnata De Amy Macdonald


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest Hannibal_flo

Eu nu prea am inteles exact ce trebuie sa fac... "Participantii trebuie sa incarce pe siteul xxx.... una sau mai multe fotografii ... care sa capteze momente speciale din viata concurentului" Ce vrea sa spuna pin siteul "xxx"? Un site de gazduit poze, sau http://www.thisisthelife.ro/ ? Tu ai spus sa vizitam acel site (thisisthelife) dar nu am gasit nici un indiciu ca ar fi un concurs pe siteul respectiv.

 

 

edit: ahhh... cred ca am gasit:D chiar in mijloc, scra "concurs- creeaza-ti propriul slide"

 

btw, multumim pt regulament

Edited by Hannibal_flo
Link to comment
Share on other sites

<br />A reusit cineva sa urce poze? eu apas pe "+" si nu se intampla nimic...<br />
<br /><br /><br />

 

nici eu nu am reusit :)..si intr`un fel mi se pare ciudat sa se castige o chitara pt niste poze.. daca ar fi fost ceva sa interpretam ori sa cantam ceva, insa asta mi se pare ciudat..

 

si btw este deja un user care are 210 voturi :).

 

acum 615 voturi :|

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest zaramoth

lol...asta e un concurs pentru chitaristi?..nu prea pare...sa dai cuiva o chitara pentru felul cum iese in poze :) sa fim seriosi...

Link to comment
Share on other sites

lol...asta e un concurs pentru chitaristi?..nu prea pare...sa dai cuiva o chitara pentru felul cum iese in poze :) sa fim seriosi...

 

Unii vand discuri doar pentru ca arata bine. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.