www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nut,inaltator Sau Pragus..de Unde Pot Sa Cumpar?


Quetzalcoatl
 Share

Recommended Posts

iti poti lua un pragush de la orice magazin de muzica cred:)daca vrei ceva special(adica un pragush din os...aduce muulte plusuri sunetului)il poti suna pe domnul bogdan stanescu 0744.561.392.te costa mai mult dar merita:)

 

eu am si sunt multumit:)

 

 

Eu vreau sa montez singur pragusul si stiu ce inseamna pragus din os

Cam cat m-ar costa ca sa imi puna pragusul ala?

Link to comment
Share on other sites

Guest fara nume
de ***** tare faza:(

 

eu am dat 100Ron pe prqagushul meu(cu tot cu montaj)

 

numai bine

 

 

100 de roni pentru un pragus? inseamna ca nu ai ce face cu banii..... daca unu iti sterge chitara de urme de degete cu pronto si iti cere 50 de lei ii dai fara sa clipesti....mama mama ce fac unii cu banii.... scuze, nu te ofensa, dar mai sapa pe net sa vezi totusi niste preturi normale.... 100 lei un pragus......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
100 de roni pentru un pragus? inseamna ca nu ai ce face cu banii..... daca unu iti sterge chitara de urme de degete cu pronto si iti cere 50 de lei ii dai fara sa clipesti....mama mama ce fac unii cu banii.... scuze, nu te ofensa, dar mai sapa pe net sa vezi totusi niste preturi normale.... 100 lei un pragus......

Eu m-as abtine in locul tau, ca nu stii ce spui :) In primul rand, un pragus de os, non-filed, costa cam 65 ron dak vrei sa stii...El chiar a dat foarte bine 100 lei, si pentru pragus, si filing, si montaj. Noroc ca eu mi le fac singur

Edited by Archangello
Link to comment
Share on other sites

acum ce sa zici si tu:)du-te si ia-ti un pragush de ala de 5Ron ca poate o fi mai bun:)

 

nu dau bani stanga si dreapta(cum crezi tu) ca de altfel stau prost cu ei, insa stiu ca unele chestii mici...conteaza enorm:) e diferentza mare intre acum si inainte(pacat ca nu am cum sa-ti demonstrez)PS...e montat pe o chitara electrica nu acustica

 

oricum(chiar daca el costa 65Ron...neprelucrat )si omul care a muncit sa-l monteze si sa-i faca shantzurile perfect merita platit caci a facut o treaba buna:)

 

..... daca unu iti sterge chitara de urme de degete cu pronto si iti cere 50 de lei ii dai fara sa clipesti....sa nu mergem prea departe cu faze de prost gust!!!insa....daca imi dau chitara unuia sa mi-o ceruiasca(cu o ceara ordinara) si mi-o sterge de urme de degete si arata bine+ daca se comporta bine si prietenos cu mine poate ai dau 50Ron pt asta:)insa e strict treaba mea:)...asta nu inseamna ca sunt (dupa cum ai insinuat tu) prost.

 

Iti urez spor la cantat...sarbatori fericite...si poate ne-om mai intalni candva la o discutzie(insa de data asta sa ne faca placere amandurora)

 

numai bine...Dani

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.