www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 20 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 20 - Votare  

31 members have voted

  1. 1. Votati interpretarea preferata

    • Baumwolle
      2
    • Burb
      2
    • Ciuci
      1
    • Ilun
      4
    • Lukeblue
      8
    • Moisoiu
      12
    • Mr Fritz
      1
    • Spyked88
      1


Recommended Posts

dalv,vezi ca-mi sare tot forumul in cap...sper ca ti-a placut si piesa... :)

 

le: multumesc mult.nu stiu cat merit trofeele alea...daca asculti prima mea piesa de la duel,o sa te dai cu capul de pereti,la sigur.

nu sunt neaparat oameni rai.poate sunt un pic mai pretentiosi.

Edited by Moisoiu
Link to comment
Share on other sites

JUR ca nu (mai) sunt in stare de ebrietate ... am citit comentarii pertinente la voi si nici timpul nu prea imi permite sa fiu mai explicit. Sotia mea se poarta tare frumos de ziua mea fata de restul zilelor din an ... incerc sa profit de asta :)

 

Daca la lukeblue eram deja obisnuit cu improvizatii de calitate totusi am ramas surprins de improvizatia lui Moisoiu ... spun repede si de ce ... cu multa vreme in urma, cam cand am venit eu pe forum m-am "certat" cu Moisoiu ... m-am luat de el ca nu-si aranjeaza ideile ca nu incearca sa gandeasca un pic ceea ce canta ... el zicea ca asa vrea el sa fie personal ... eu cred acum ca a inteles ce am vrut sa-i spun atunci ... o dovedeste la duelul asta ... a dat o forma improvizatiei, a creat o tema si a dezvoltat-o pe parcurs, a respectat celelalte instrumente din "trupa" lasandu-i si pe ei sa se auda ... Putea sa dezvolte si mai mult dar o sa faca asta in timp, pe masura ce o sa stapaneasca instrumentul. Pana una alta insa votul meu merge la el... sper sa nu fiu eu subiectiv.

Felicitari celor care au postat si succes la urmatorul duel ... gata ... fug ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.