www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jim Dunlop U.s.a Xl Series Jazz 3


Recommended Posts

Stie cineva de unde pot sa cumpar pene Jim Dunlop u.s.a xl series jazz 3 din romania. Am vazut pe siteuri din strainatate o nimica toata ca si pret dar pentru mine sunt nepretuite singurele pene bune din lumea asta :). so stie cineva de unde pot sa mi iau un sac sau un camion eventual cu pene Jim Dunlop u.s.a xl series jazz 3.

mai am una la sufletel si daca o pierd sunt distrus pe viata:)

post-5899-1224710939_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Si eu tot din astea folosesc, mi le-a comandat un prieten de pe Thomann. In alta parte nu am gasit niciodata :).

eu folosesc Jazztone 208 gratie prietenului nostru Toni de pe forum, si da, tot de pe thomann...altundeva nu stiu sa fie asa aproape de noi :D si la fel ca tine canstantin, si eu mai am una si m-ar afecta sa o pierd , ca deja am pierdut una :)

BTW, penele alea Jazz III aia neagra se numeste si stiffo, le foloseste si Batio :)

Edited by Archangello
Link to comment
Share on other sites

eu folosesc Jazztone 208 gratie prietenului nostru Toni de pe forum, si da, tot de pe thomann...altundeva nu stiu sa fie asa aproape de noi :) si la fel ca tine canstantin, si eu mai am una si m-ar afecta sa o pierd , ca deja am pierdut una :)

BTW, penele alea Jazz III aia neagra se numeste si stiffo, le foloseste si Batio :)

 

Eu am 4 seturi de cate 24 de pene :D. Stiffo din cate stiu este tipul de plastic folosit. Si Batio le foloseste pe alea normale, nu XL.

Link to comment
Share on other sites

Eu am 4 seturi de cate 24 de pene :) . Stiffo din cate stiu este tipul de plastic folosit. Si Batio le foloseste pe alea normale, nu XL.

 

a verificat cineva la guitarshop?stiu ca ei au produse dunlop,poate aduc si pene

eu am fost prevazator si mi-am luat 5 seturi de cate 6 ,fiind promotie pe musicians friend,dar nu strica sa avem si aproape de casa

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva de unde pot sa cumpar pene Jim Dunlop u.s.a xl series jazz 3 din romania. Am vazut pe siteuri din strainatate o nimica toata ca si pret dar pentru mine sunt nepretuite singurele pene bune din lumea asta :). so stie cineva de unde pot sa mi iau un sac sau un camion eventual cu pene Jim Dunlop u.s.a xl series jazz 3.

mai am una la sufletel si daca o pierd sunt distrus pe viata:)

 

 

Pe langa corzi si alte accesorii, am eu pene din acestea Jazz III. PM sau corzi.chitara@yahoo.com

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Eu am 4 seturi de cate 24 de pene :). Stiffo din cate stiu este tipul de plastic folosit. Si Batio le foloseste pe alea normale, nu XL.

folosea pe cele rosii la inceput, era foarte clar din Star Licks Video...dar acum ,,the black ones", ma gandeam ca alea sunt cele stiffo...ca nu am vazut negre sa nu fie numite cumva, dunno :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.