www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Strap\curea Piele De La Muzica


Guest versATiL

Recommended Posts

Guest versATiL

Hey dudes i new here... uratimi bun venit eee uraaaa ok ms :) . Stiam de siteul\forumul acesta de mai mult timp... insa decat am citit pe aici pana astazi cand m-am hotarat sa-mi fac si eu cont. Dc?...pai am fost si eu astazi ca omu' la magazinul Muzica sa-mi iau si eu nishte corzi... trecem peste faptul k nu am gasit ernieball si mi-am luat d'adario am vazut curelele k de obicei atarnate pe perete zi ce zic: hai sa-mi iau si eu una ce naiba... nu mai cant atata pe scaun, mai fac miscare :) . Eh toate bune frumoase o iau repede, o bag in ghiozdan k ma grabeam acasa, ajung, mananc, schimb corzile... si acu' hai sa pun si strap-ul... il pun... ma ceva nu e bine... iau chitara cand cu ea prin casa..si vad k ma zgarie la umar.. o dau jos, nu avea suportul pentru umar(bucata aceea moala care se misca pe curea). A... ma duc repede cauta in ghiozdan, cauta pe sub pat... ciuciu suportu... sun repede pe unu imi zice k am luat teapa...sun pe altu imi zice k se vand se parat... mai sunt pe unu zice k nu stie... Eh in fine nu mai conteaza acum.. vreua sa-mi ziceti si mie... daca se vand separat... unde se vand.. si cat costa. Aq problema nu e de bani sau mai stiu yo ce... sunt f nervos k aia a tacut din gura si nu a zis si ea ceva.... vezi ma k iti trebe si dala... si pana sambata cealalta nu mai ajung pe acolo asa k...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rayvann
Hey dudes i new here... uratimi bun venit eee uraaaa ok ms :) . Stiam de siteul\forumul acesta de mai mult timp... insa decat am citit pe aici pana astazi cand m-am hotarat sa-mi fac si eu cont. Dc?...pai am fost si eu astazi ca omu' la magazinul Muzica sa-mi iau si eu nishte corzi... trecem peste faptul k nu am gasit ernieball si mi-am luat d'adario am vazut curelele k de obicei atarnate pe perete zi ce zic: hai sa-mi iau si eu una ce naiba... nu mai cant atata pe scaun, mai fac miscare :) . Eh toate bune frumoase o iau repede, o bag in ghiozdan k ma grabeam acasa, ajung, mananc, schimb corzile... si acu' hai sa pun si strap-ul... il pun... ma ceva nu e bine... iau chitara cand cu ea prin casa..si vad k ma zgarie la umar.. o dau jos, nu avea suportul pentru umar(bucata aceea moala care se misca pe curea). A... ma duc repede cauta in ghiozdan, cauta pe sub pat... ciuciu suportu... sun repede pe unu imi zice k am luat teapa...sun pe altu imi zice k se vand se parat... mai sunt pe unu zice k nu stie... Eh in fine nu mai conteaza acum.. vreua sa-mi ziceti si mie... daca se vand separat... unde se vand.. si cat costa. Aq problema nu e de bani sau mai stiu yo ce... sunt f nervos k aia a tacut din gura si nu a zis si ea ceva.... vezi ma k iti trebe si dala... si pana sambata cealalta nu mai ajung pe acolo asa k...

 

Majoritatea nu au acel suport la care te referi. Eu mi l-am scos de pe o curea veche Stagg de pe vremea cand aia de la muzica mai vindeau produse Stagg (nu stiu daca mai vand sau nu, dar am totusi impresia ca nu).

Link to comment
Share on other sites

Guest versATiL
pune si tu o poza cu agregatul in fapt

o curea n-are voie sa te intepe (fie ea cu sau fara "suport" d`acela de care zici tu) doar daca e cu tinte si e intoarsa :)

 

Poze: fata- http://img392.imageshack.us/my.php?image=dsc05356lh1.jpg

         spate- http://img80.imageshack.us/my.php?image=dsc05357yp5.jpg

 

deci nu ma inteapa asa pe corp... ma inteapa sus la gat... mai au si prieteni... dar au cu tot cu burete d'ala. In schimb ei nu au cumparat de la muzica au cumparat de la alti "prieteni".

 

Si nu nu pot sa ma duc la magazin sa le spun asta... avand in vedere ca daca plecam cand am observat ca ma inteapa ajungea dupa ce inchideau, maine e inchis, iar in timpul sapt eu nu pot sa ajung pe acolo cnad au ei deschis... d'aia va intreb daca au si cant costa , ca daca nu sa vad ce pot sa fac...

Edited by versATiL
Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Daca stiai ca ar trebui sa aiba acel accesoriu (avand in vedere ca ai amici care detin acelasi produs, insa "complet"), de ce nu ai fost atent la magazin? Nu e vina vanzatorilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest versATiL

WTF??!! ok e vina mea esti multumit?? te simti mai bine acum k ti-ai implinit misiunea? Am putea sa ramanem la subiect si sa raspunda cei care chiar stiu unde pot sa gasesc ceea ce caut??

Link to comment
Share on other sites

WTF??!! ok e vina mea esti multumit?? te simti mai bine acum k ti-ai implinit misiunea? Am putea sa ramanem la subiect si sa raspunda cei care chiar stiu unde pot sa gasesc ceea ce caut??

 

Pare completa.Nu cred sa-i lipseasca ceva.Am una asemanatoare, cumparata din alt magazin.Eu zic sa nu-ti mai faci probleme.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.