www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

randall


Guest Johnny I
 Share

Recommended Posts

N-are de a face endorsementul lui Dimebag cu un amp de 200euro. E o schema de marketing in care pana si hihi a cazut.

 

hai sa iti zic cum il vad eu de aici fara sa il fi auzit:

 

-Efectele alea incluse probabil ca sunt frectie(e o chestie generalizata).

+E bine ca are dif de 12" si pare sa fie marca (desi nu cred ca e cel mai rasarit model de la celestion, e totusi bine).

+E bun ca are bucla de efecte si asta inseamna ca poti sa renunti la efectele incluse si sa folosesti altceva mai rasarit pt asta.

?nu stiu cum suna asa ca nu ma pronunt la capitolul asta

 

E interesanta oferta asta : http://www.mistergooddeal.com/v2/V2_produi...marque=no&num=9

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

nu se adauga taxe ca stau in francia. l-am luat de 30 ca am nev pt home study. in orice caz, ma adtept sa sune dumnezeieste fatza de bergenbierul pe care l-am avut

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mah, nici Randall nici Washburn nu mai fac endorsement Dimebag dupa ce o murit, numa nesimtitii aia de la Dean tot o tin cu endorsementu pe Dimebag desi el canta pe Washburnuri mai mult.

 

dimebag a folosit washburnuri intre sfarsitul lui '94 si 2004...din 1982 pana in 1994 a folosit Dean deci folosea de mult deanuri...da iedisera din afarcere in perioada aia si a trebuit sa schimbe...washburn nici macar nu avea in productie modelul ala de chitara...l-au produs ca un custom shop si apoi a devenit production model pana a plecat dimebag...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.