www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pentru Incepatori


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

 

multumesc mult, site-ul imi va fi de mare ajutor. Dar eu cautam gamele cu acxordurile lor. Adica sa scrie: gama Do major are urmatoarele acorduri: a b c d e f g h i j..... si sa le enumere. Dar multumesc pt. site; este f. bun pt mine

Edited by nelu
Link to comment
Share on other sites

Pentru cei cae cauta un tutorial adevarat , eu am dat peste Learn.And.Master.Guitar.With.Steve.Krenz.Complete.Collection-MEAN pe filelist.ro

 

are 54 de giga :) destule dvd uri si cd uri + manuale deja tiparite cu tabulatura si portativ clasic - nu mai zic de exercitii etc

 

il consider the ULtimate GUIDE ....are si workshop (ce sa faci intre lectii) etc ....

 

eu unul nici notele clasice nu le stiam ...si inca ma omoara cand le citesc ( am inceput sa fac si lectii de citit fara cantat si mi am dat drumu un pic )

 

Ce sa mai zic ..da ca vrei poti !!!! eu unu am 28 de ani .... si vreau ..acu ramane de vazut cat pot ...

Link to comment
Share on other sites

Guest elvisdaniel

tre sa le printez si eu ca ma enerveaza sa ma opresc sa dau scroll :)) pe unde ai ajuns ? :) eu sunt la oda bucuriei si jingle bells :) a doua lectie

Link to comment
Share on other sites

tot pe acolo !!! :)

inca n am intrat in jingle bells am zis sa lucrez la cititul portativului ...nu vreau sa ma grabesc pana nu le vad "direct" .... asa cu notele scoase separat oda bucuiei suna ok ...cursiv ...dar la citit .. zici ca e prima oara.

 

Lucrez la oda pana iese ca la carte inclusiv cu patrimi doimi si optimi ....deci inca 2 saptamani !!!

 

PRACTICE MAKES PERFECT

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.