www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Veste Buna Pentru Fanii Diablo!


GrP
 Share

Recommended Posts

Daca apare prin februarie 2010 precum citisem mai demult, mai avem de asteptat ..

 

Macar au aparut trailere... :)

Eu de 4 ani astept sa se anunte jocul.

Joc Diablo II de 7 ani, acum juma de an mi-am luat originalul cu gandul ca ma joc pe Battlenet(nu de mult am net calumea), insa am fost ocupat cu pregatirile ptr BAC.

Totusi, cred ca fanii(printre care si eu) o sa se mai joace Diablo II cel putin un an jumate, doi, dar asta e. Macar stim sigur ca e in productie, ca pana acum nu era nimic sigur. Desi Diablo II avea un final foarte deschis prin distrugerea Worldstone-ului.

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

WoW ca wow ... m-am plictisit de el, astept sa apara servare private pentru The Lord of the Rings: Shadows of Angmar :) Si Diablo 3 se presupune sa fie mmorpg, ceea ce ar fi fain !

Link to comment
Share on other sites

WoW ca wow ... m-am plictisit de el, astept sa apara servare private pentru The Lord of the Rings: Shadows of Angmar :) Si Diablo 3 se presupune sa fie mmorpg, ceea ce ar fi fain !

 

Nu cred ca va fi mmo.

Cred ca va fi tot ceva de genu Diablo 2, cu Battlenet. Asa ar fi frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca va fi mmo.

Cred ca va fi tot ceva de genu Diablo 2, cu Battlenet. Asa ar fi frumos.

 

Uite si raspunsul celor de la Blizzard:

 

"Will there be a single-player component in addition to multiplayer?

 

Yes. In addition to battling the hordes of the Burning Hells cooperatively with friends over Battle.net, players will be able to adventure through the world of Diablo III solo. More details on both the single-player and multiplayer experience will be revealed at a later date."

Link to comment
Share on other sites

eu sunt curios cum l-or inviat astia iara pe diablo... hai inteleg, soulstone si l-o corupt pe nenea ala, hai inteleg si-o bagat ala piatra in cap si i-o posedat corpul, da acuma ii si "dracu" mort si si piatra sparta... asa ca diablo 3 fara diablo in persoana... nush.... probabil "after that dumbass broke the worldstone" :)

Link to comment
Share on other sites

eu sunt curios cum l-or inviat astia iara pe diablo... hai inteleg, soulstone si l-o corupt pe nenea ala, hai inteleg si-o bagat ala piatra in cap si i-o posedat corpul, da acuma ii si "dracu" mort si si piatra sparta... asa ca diablo 3 fara diablo in persoana... nush.... probabil "after that dumbass broke the worldstone" :)

 

It is kinda curious...

Poate o fi avut Diablo vreun urmas, care ii ia locul akm :)

Ramane de vazut. Sa speram ca vor scoate cat mai iute jocul, ca deja nu mai am rabdare... :) (ok, stiu, tr sa mai astept cel putin un an jumate, dar speranta moare ultima.. :D )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.