www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnire Intre Chitaristi (din Bucuresti) !


Tase
 Share

Recommended Posts

Salut, daca mai este un topic de genul acesta imi cer scuze si rog admin-ul sa il stearga pe acesta.

De curand am inceput sa "cant" si eu la chitara...deocamdata la o acustica Reghin. Nu prea am timp si bani de profesor asa ca incerc sa invat singur dar este foarte greu fara cineva care sa iti arate ce faci gresit sau corect :) , si astfel mi-a venit ideea sa organizam o intalnire intr-un parc ceva intr-un weekend, mai bem o bere mai zdranganim chitara :). ideal ar fi ca pe langa noi (incepatorii) sa vina si cineva priceput pentru niste "lectii". Bani nu prea avem sa platim lectile, dar o bere acolo dau :) . Daca e cineva interesat, postati aici si daca ne strangem macar 3-4 insi, mergem. Bafta

Edited by Tase
Link to comment
Share on other sites

Salut, daca mai este un topic de genul acesta imi cer scuze si rog admin-ul sa il stearga pe acesta.

De curand am inceput sa "cant" si eu la chitara...deocamdata la o acustica Reghin. Nu prea am timp si bani de profesor asa ca incerc sa invat singur dar este foarte greu fara cineva care sa iti arate ce faci gresit sau corect :) , si astfel mi-a venit ideea sa organizam o intalnire intr-un parc ceva intr-un weekend, mai bem o bere mai zdranganim chitara :) . ideal ar fi ca pe langa noi (incepatorii) sa vina si cineva priceput pentru niste "lectii". Bani nu prea avem sa platim lectile, dar o bere acolo dau :) . Daca e cineva interesat, postati aici si daca ne strangem macar 3-4 insi, mergem. Bafta

interesanta idee. in ce parc si in ce zi? eventual sa bem si berea in parc ca sa ne ia politia.

Link to comment
Share on other sites

eh... nu o bem pe banca in parc... poate gasim o terasa ceva nu stiu, vedem noi :)

 

cat despre data...nu stiu, mai intai sa vedem daca adunam ceva lume :) si stabilim pe urma data

si despre parc, avem mai multe optiuni: herastrau, tineretului, moghioros, politehnica (e mai liber) veniti si voi cu idei

Edited by Tase
Link to comment
Share on other sites

Guest knightwolf256

Ideea e buna !! daca gasiti mai multi oameni lasati-mi si mie un mesaj la zyraxes_oroles@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest GuitarGuy

Buna ideea, daca se decide ceva sa ma anuntati si pe mine ( bl_bogdan2000@yahoo.co.uk ) , vin si eu. Spuneti doar ora si locul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.