www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tabara De Chitara,sunteti Interesati?mergem?


Guest didi
 Share

Recommended Posts

iata. Mai multe poze puteti gasi pe blog.

zici ca sunteti pitici in poza din mijloc :)

 

faceti si la anu'? acceptati epave batrane, pardon, studenti? :)

 

 

 

si LOOOL am o chitara(dezafectata din pacate) exact la fel ca tipu din poza cu tricou rosu si chitara sunburst!! scary.. credeam ca e aproape "unicat" :)

Edited by Cursedone
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

toata lumea e binevenita...da suntem cam scunzi pt ca media de varsta a fost 13 ani... si nici eu nu debordez de inaltime :)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

toata lumea e binevenita...da suntem cam scunzi pt ca media de varsta a fost 13 ani... si nici eu nu debordez de inaltime :)

 

pacat ca n-am stiut mai devreme.... m-as fi dus si eu...

am vazut asa ceva in ungaria, doar ca acolo era la o scara mai mare (erau parca la a 10-a editie...), erau prezenti si distribuitori, reprezentanti, etc etc etc...

 

la anu' vin si eu...

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

uite chiar ne-am gandit sa facem o editie de iarna care sa cuprinda si revelionul...cred ca ar fi absolut minunat. Daca mai multi dintre voi se anunta a fi doritori ...facem !

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

ideea cu revelionul ar fi, ca in timpul taberei sa se petreaca si acest eveniment dar intr-adevar ...majoritatea doresc sa fie cu prietenii, familia, cunoscutii etc etc in acele momente. Poate sunt totusi persoane care nu au ceva organizat sau care doresc sa cunoasca grupuri noi de oameni deci acesta ar fi un moment bun. Mai vedem pana atunci.

Link to comment
Share on other sites

ideea cu revelionul ar fi, ca in timpul taberei sa se petreaca si acest eveniment dar intr-adevar ...majoritatea doresc sa fie cu prietenii, familia, cunoscutii etc etc in acele momente. Poate sunt totusi persoane care nu au ceva organizat sau care doresc sa cunoasca grupuri noi de oameni deci acesta ar fi un moment bun. Mai vedem pana atunci.

de Pasti ar fi o idee, dar mai tre sa asteptam..

 

pare rau sa zic, da' de revelion eu n-as veni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Grozava initiativa. Ma tot intrebam cand vor apare si la noi asa. Am vazut pe net ca in alte tari se practica chestia asta chiar si in oras nu neaparat in natura si ca sunt chiar la editii "avansate".

Imi pare ca nu am aflat mai repede. Mi-ar placut sa vin si eu desi judecand dupa media de varsta as fi fost un mos pe acolo :)

Neaparat trebuie sa faceti si editiile a 2-a, a 3-a... , a n-a!

Peisajele sunt minunate si lista de profi pe masura.

La 450 lei sejurul incluzand cursurile si materialele mi se pare foarte convenabil.

E drept ca sunt "salariat" dar stiu si destui pusti care-si pierd vremea pe banii parintilor in vacante (eventual prin tari straine, chiar).

 

Adaug si eu la lista de urari organizatorilor incurajarile mele si sa continue neabatuti.

Mult spor!

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

multumim foarte mult!

 

asa este lucrurile se misca altfel in strainatate .. de aia suntem acolo unde suntem ...( ca ne mobilizam greu si ne izbim de tot felul de oprelisti...statul roman nu are nicio initiativa, daca are te baga intr-o birocratie asa de descurajanta ca ...te lasi ... iar oamenii prezinta o implicatie minimala fata de astfel de proiecte -dovada ca in doua luni abia s-au strans 9 NOUA oameni... 9.... mai spune ceva)

Link to comment
Share on other sites

Guest Distorsed

initiativa e deosebita, si merita sa continue, dar cred ca problema se rezuma la "bishtari", intr-adevar pe deangeaba nu poti face nimic, da ma gandesc, daca s-ar veni cu cortul si mancare de acasa??...chiar sa platim numai profesorii...asta asa ca si o optiune

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

deocamdata ne gandim la editia a doua. Va fi probabil la anu...nu stiu exact cand.

 

Referitor la intrebarea legata de statul in cort...personal nu vad absolut nicio problema aici..daca doriti sa veniti cu mancare de acasa pentru a face oarece economii, la fel...nu e o problema.

 

Dar astea sunt detaliile viitoarelor editii.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.