www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Negura Bunget


Gifenrich
 Share

Recommended Posts

Guest titus
Si acum marea intrebare: De Ce?

Daca ei au putut, altii de ce nu vor putea?

 

pt ca unii sunt mai buni, alti mai putin...ma refer la orice, de la compozitie muzicala la management...

 

negura, formatie pt care am mult respect, a stiut sa se impuna si se pare ca reuseste in domeniul asta al metalului.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rayvann
Negura Bunget vor canta la marele festival Wacken,va vine sa credeti!?Ce departe au ajuns unele formati,Ne dau speranta! http://www.wacken.com/en/woa2008/main-band...negurabunget08/

Mare branza, ei si Lordi (si Avenged Sevenfold si Sabbaton si altii de felul lor). Adica felicitari si la mai multe pentru Negura Bunget, dar parca vad ca vor canta in deschidere la vreun Lordi sau ceva...

Link to comment
Share on other sites

Nu in deschidere la la Lordi, ci la altii mult mai marunti. Insa e un pas spre mai bine, chiar daca vine mult prea tarziu si mult prea timid. Eu unul ma bucur pentru ei si pentru Metalul romanesc.

Mi-as dori sa vad cat mai des trupe din tara aici, in concerte si festivaluri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Amon

fratilor........bv lor......au ajuns sa cante la wacken..........bv lor......tot respectul........si negura bunget are in tour date chestia asta din martie,ca am vrut sa imi iau si eu bilet si buna dimineata(in martie nu mai gasesti bilet:))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.