www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

I Need A Guitar


Guest Mayol
 Share

Recommended Posts

Guest Mayol

Hellou..

Dupa cum zice si titlul...m-am hotarat sa-mi iau un Washburn Wi14 sau Wi15, de preferat al doilea!! Problema e ca firma care aduce washburn in romania nu are momentan pe stoc si am vbit cu un breten din usa care mi-a zis ca transportul pana in ro ar fi cam de cel putin 50$! Acum...apeland la experienta multora de p-aici...as vrea sa stiu care's costurile efective ce implica aducerea ei in ro sau daca mai sunt si alti importatori in romania(in afara de sound creation) sua de ce nu ...europa(ca tot e mai aproape).

 

Numai bine.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mayol
De ce te complici? Ia-o din Romania.

 

 

Mezzoforte astia aduceau tot de la Sound Creation...iar momentan (evident) nu au pe stoc!!!

 

Mai aveti alte idei cum pot procura un Washburn Wi14 sau WI15??

Link to comment
Share on other sites

daca ti-o trimite cadou este obligatoriu sa treaca valoare zero. asta exclude din start orice fel de asigurare.

daca ti-o trimite cu factura, platesti tva aici la valoarea de cumparare plus taxele de transport (adica platesti tva si la transport).

cred ca 50usd transport pana aici e putin. probabil ca doar cu usps, fara asigurare, fara tracking. doar ca nu stiu daca usps accepta lungimea aia la transport.

comand-o aici sau asteapta sa vina pe stoc, cred ca e mai lejer asa

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.