www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Cauta Colaborare...


Guest S.T.O.M.P.
 Share

Recommended Posts

Guest S.T.O.M.P.

Trupa Stomp, o trupa din buzau cauta o trupa de "|colaborare"| pentru catari... astept propuneri, materiale etc...

concertele se vor sustine in toata tara, primul fiind in orashul trupei organizat de B90...

 

 

astept materiale...

 

 

de stiut este ca trupele vor primi, cazare (mancare si somn) si protocol (suc pentru unii, si bere pentru altii).

 

depinde de voi ce materiale imi dati sau ce imi trimiteti... astept pana sambata MATERIALE!!

Link to comment
Share on other sites

Guest S.T.O.M.P.

NOI CANTAM ALTERNATIV, cautam trupe care sunt inca mici, care sunt inca tinere, si sunt dispusi ca vara asta sa cante prin mai multe parti gen ... BRASOV, IASI, PIATRA NEAMT

 

 

pana acum s-au afirmat Betrayer... baieti o sa fiti anuntzatzi dc participati... sunteti ok la sound... sunteti ok la compozitii astept sa vad ce zic colegii de trupa!!

Edited by S.T.O.M.P.
Link to comment
Share on other sites

Trupa Datora ar fi interesata, mai ales ca am mai avut deplasari prin orase in colaborare cu CCS Iasi. Vroiam oricum vara asta sa incercam o serie de concerte pt a ne promova si in afara Iasului. Si noi cantam alternativ.

Myspaceul nostru : www.myspace.com/datoraiasi

Siteu: www.datoraiasi.22web.net

Inregistrarile sunt trase direc cu camera, n-am apucat sa prindem inregistrari calumea, o sa fie pe viitor. (mai nasol cu basaru ca are bacu)

Astept un raspuns si poate o colaborare.

Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest S.T.O.M.P.

Din toate trupele au fost selectata AudioGram... de stiut este ca sarputea la Buzau la noi sa veniti am dar asta nu se stie f sigur! oricum... AudioGram are o bila alba ... vocal fata :)! instrmentalul de milioane!! oricum baieti tineti`o tot asa ca ajungem in America! :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.