www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stickers pt chitara


Guest h00k
 Share

Recommended Posts

Am si eu nevoie de niste autocolante pt chitara. Stiti un magazin ceva de unde sa cumpar niste chestii "in tema" cu rockul? Ca merita saraca scula si ea un finishing touch de cand umblat pe la ea. :)

Link to comment
Share on other sites

mane... ma gandeam la ceva mai elaborat. ca am mai avut tentative din astea cu cu hartie A4 si printat, dar pe urma la prima picature de lichid ce a atins chitara a inceput sa faca urat cerneala/foaia. sunt chestii de calitate NET superioara unei simple coli A4 cu lipici pe spate.

Link to comment
Share on other sites

...aici vorbeste un om cu ex[perienta in lipit prostii pe chitara...un om care spune clar ca alea facute cu metoda luat de pe net, printate pe diverse foi lucioase adezive merge da nu tine...(prea mult)...dupa cateva luni s-au bulit...io mi-am luat unele din state ca aici n-am gasit NIMIC!!!....si am cautat slava domnului...

Link to comment
Share on other sites

Guest The Dude

Pai daca ai fi din braila, sau ai mai avea rabdare pana la anu' cand voi ajunge in bucuresti, te-as putea ajuta sa-i dai o fata noua, pt ca ma pricep la artwork si la repaint...

Link to comment
Share on other sites

Ms The Dude :) Creca o sa recurc tot la stickerle furate din tranvaie/autobuze/alea alea. Are un prieten una cu in timpu mersului va rugam sa va tineti de bare si il tine de vreun an :)) Pacat ca nu s-au gandit aia de la ratb sa puna anunturi cu metallica, soulfly, and co. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.