www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

O Parere Despre Sovtek Mig 50


Guest ExTrode

Recommended Posts

Guest ExTrode

am ocazia sa iau 2 sovtekuri mig 50 , in stare..buna. la vreo 4 mil juma bucata din usa de la un tip. din cate stiu mig50 e copie dupa jcm800 si suna destul de aproape. as dori sa le iau sa le reconditionez(nu neaaparat acum) si sa le folosesc.

voi ce ziceti merita?(am luat in calcul taxele...tot)

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
Te scap eu de unul daca le iei :)

total offtopic: dar ti-am citit semnatura si nu mi-a venit sa cred. Chiar ai un Dumble in casa? :)

Link to comment
Share on other sites

total offtopic: dar ti-am citit semnatura si nu mi-a venit sa cred. Chiar ai un Dumble in casa? :)

 

Da ma, e maro, arata super naspa, ca televizoarele alea vechi din lemn. Si e naspa ca are o lampa mare si multe mai mici si se incing asa de tare ca fac lumina :) Cind mergea, daca stingeai lumina aveai lanterna. Probabil e messed up. Oricum, cu Amplitube 2 ###### pe el :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
Da ma, e maro, arata super naspa, ca televizoarele alea vechi din lemn. Si e naspa ca are o lampa mare si multe mai mici si se incing asa de tare ca fac lumina :) Cind mergea, daca stingeai lumina aveai lanterna. Probabil e messed up. Oricum, cu Amplitube 2 ###### pe el :)

 

nu pot sa cred ca tu ai un amplificator din care s-au facut doar 300 si nu canti pe el :)

Cat a costat?

Link to comment
Share on other sites

Guest Don MaXxX
Nimic, l-a adus tata din germania acu mult timp. Cica l-a gasit la un mos acasa :)

:):)

gata, am terminat offtopic-ul

Link to comment
Share on other sites

Guest ExTrode
Te scap eu de unul daca le iei :)

vorbesti la fel de serios ca in semnatura sau? chiar te-ar interesa ?

Link to comment
Share on other sites

george, faci schimb la stagg ala deluxe cu squier afinity meu (by fender ) mij (made in new zeland ) ?:)

 

ontopik: eu ti-l iau pe un eventual al 3-lea mig 50 daca mai are tipu ala din usa ...

 

Cevorbesti ba cu panarama ta de squier? Stagg e editie aniversara handmade cu insertii de platina si bubinga. Comandata direct la custom shop Stagg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.