www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

PLOIESTI


Guest Seraph
 Share

Recommended Posts

S-a stabilit deci, azi am rezervat locuri pentru a nu avea surprize neplacute

Ca atare - va asteptam!

Am discutat si cu dl. Costi ,patronul de la Jazz, dispus deasemenea sa ne ajute si cu organizarea de jam-uri .

Dar despre toate astea si despre multe altele, la intalnire.

bafta

 

 

 

JOI 19 IANUARIE, JAZZ CAFEE , PLOIESTI

DE LA ORA 17 30

Link to comment
Share on other sites

:) Din pacate un bou mia loat chitara shi mio da sap viitoare ...cam nasol...eeehh...las ca ne descurcam noi..gasim vrun batz shio sarma pe drum...improvizam :) ...

 

Eniuei..sper ca avetzi voi scule ...ca sa ne descurcam de un jamm...poate primim o bere gratis din partea casii!!

Edited by GErm
Link to comment
Share on other sites

Mai baieti, daca il vedeti pe Gabi Ciolan de Ad Literram, transmiteti-i multe salutari din partea mea, un vechi coleg de serviciu (Aquila), superbaiat Gabi...

Link to comment
Share on other sites

se anunta cam dificila treaba dar ca voi toti o sa incerc sa trag de ce pot si sa vin..daca nu strangem scule,macar noi sa fim si vedem mai departe ce-o fi..

Link to comment
Share on other sites

Guest seraphx

eh asta e prima intalnire o sa mai vina si altele nu conteaza acu daca nu o sa avem chitara (fapt ce ma indoiesc tre sa s gaseasca cineva cu o acustica :) ) important e sa ne cunoastem , mai invatam cate o kestie unu de la celalalt (eu ma axez mai mult cu partea de invatat de la altzii ca nu prea am ce oferi da ma rog intentia conteaza :) )

Link to comment
Share on other sites

nico

am discutat cu gabi despre eveniment

din cate stiu eu o sa vina oricum ii transmit salutarile tale

l-am batut la cap cu rgc-ul si am inteles ca se va inscrie si el pe site

bafta

 

Merci beaucoup, dalex...

Link to comment
Share on other sites

nu avem poze

am stat la vb la un paharel si ramane sa ne mai intalnim, sa mai vb

am si cantat nitel..

a iesti simpatic

sper data viitoare sa poata veni mai multa lume si sa aducem si ceva intrumente

poate cu timpu o sa prinda contur un grup in Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest seraphx

las ca trece ma.. si eu si asa nu pot sa beau , ma bucur cand nu poate si altu sa nu mai rada de mine .. ca beau suc (glumeam mere o bere ma nu are nici p draq :) )

Link to comment
Share on other sites

:) yooy!!! pai hai ca mai vin shi io...da scuzatzi-ma ca po sa cant doar bluz :) ...da mai stau shio pacolo ...mai ascult o poveste douo .... poate incercam shi un bluzache dala de la mama lor da negri !!! anuntzatzi-ma daca ii ceva ceva :)
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Salut baieti, si eu cant la chitara si mi ar facea placere sa iao parte la intelniri intre "chitaristi ploiesteni" (stiu ca sunt in intarziere de un an, dar abia acuma am descoperit forumu respectit).

Daca se organizeaza ceva si va face placere putem sa ne intelnim.

PS. unde este jazz cafe in ploiesti? Numai bine.

Link to comment
Share on other sites

hohohooo!!!!happy hanuka!!!...ziua recunostintei?....uhmmm...halloween??...da da da DA!!!paste fericit!!!

 

de fapt tot ce voiam sa va zic e ca si eu sunt ploiestean daca va incalzeste cu ceva(desi nu prea cred).in orice caz...si eu sunt din ploiesti si nu stiu cum de nam vazut topicu' mai devreme :)

 

crek voi incepe sa tac pt ca am inceput sa aberez(nu ca de obicei ash vorbi coerent sau ca ar avea vro noima ceea ce zic)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.