www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Experiente Cu Efectele Xotic?


gombotz
 Share

Recommended Posts

Ati experimentat careva efecte de la xotic: Ac booster, BB booster, RC Booster si MAI ALES ma intereseaza AC PLUS Booster?

Daca le-a combinat cineva cu Fender deluxe reissue ar fi si mai super?

Ratinguriule si demourile le prezinta super si suna super.

Am avut AC Booster si am Fender De Luxe,nu reissue.AC Boosterul suna bine,dar putin artificial si steril.Am gasit alt booster care mi-a placut mai mult,nu pot sa dezvalui marca,ca sa nu imi fac reclama.

Link to comment
Share on other sites

Cumva Electro Harmonix? Oricum cred ca aici este vorba despre preferintele fiecaruia. Poti incerca si un Seymour Duncan Pickup Booster, isi face treaba binisor si la bani e decent.

SIGUR CA NU ELECTRO -HARMONIX ! Boosterul de la EH suna foarte bine si a facut legenda EH,inca din1968,dar atat LPB de la Electro Harmonix cat si pickupbooster de la SD sunt dintr-o categorie mult inferioara pedalelor de la Xotic .Era vorba de noul T-rex twin booster.care e din aceeasi categorie,si suna,dupa gustul meu,MAI MUZICAL,si e si mult mai versatil .iata linkul http://www.t-rex-engineering.com/default.a...age&id=2796

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.