www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cutie pt chitara


Guest Sheriff
 Share

Recommended Posts

Guest Sheriff

Stie cineva pe unde s-ar putea gasi prin Bucurestiu' asta hard-case-uri / flight-case -uri pt chitare? (Imi trebuie chestii d-alea dreptunghiulare pt ca am Jackson si crosa nu prea se potriveste in case-urile alea mai mulate pe forma chitarei care se gasesc la Muzica). Am incercat toate standurile din Muzica si n-am gasit nimic.

Multumiri anticipate :).

Link to comment
Share on other sites

Stiu si chitaristul meu are aceeasi problema, si asta e unul din motivele pt care trageam de el "Daca iti iei jackson macar ia una cu forma normala" :) si ... nu m-a ascultat :)

El foloseste 2 huse ca sa-i incapa... dar cred ca poti sa vorbesti cu cearny, poate iti face el una, sau poate te duci la vreun tamplar si dai comanda.... altfel nu prea gasesti

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Thx guys :). M-am gandit si eu la varianta cu tamplarul, am sa o incerc daca nu merge in alt fel. Totusi mie mi-ar fi buna chestia aia cat mai curand (adica maine :) ) deci ar fi minunat daca ar exista prin bukuresti vreun magazin care sa aiba asa ceva...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Keep dreaming man... no way :) nu vreau sa te descurajez dar nici sa-ti dau sperante, pana maine nu ai nici o sansa sa gasesti in bucuresti asa ceva. [...]

Tare mi-e ca ai dreptate, caci caut de destula vreme :|...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

cat costa un hardcase?

stiu ca ar tb sa trec pe la muzica dar nu imi permite timpul

 

later edit: cel mia ieftin...dar dreptunghiular

Nu te deranja, exact asa ceva (unul dreptunghiular) am cautat eu ieri la toate standurile din Muzica si degeaba. Unii mi-au zis ca pot aduce hard-caseuri dar nu stiu sigur daca dreptunghiulare, la vreo 4 mil, in rest nimeni n-are asa ceva si nici nu aduc. :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Stie cineva daca aia de la guitarissimo au asa ceva? Nu de alta dar siteu e la pamant si e destul de departe pt mine, n-as vrea sa bat drumu degeaba...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.