www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Posesor De Mesa Boogie Studio .22 Am Nevoie De Ajutor !


Recommended Posts

Va salut !!! Numele meu este Marcian Petrescu - cant la muzicuta

 

am un combo Mesa Boogie STUDIO .22 - cumparat de la un tip din state - printr-o legatura de pe Ebay...

 

Suna perfect, intretinut perfect, fara zgarieturi, arata de parca e nou !!!!!! singura chestie care nu arata bine la el este ca butonul de la potentiometrul de volum, care la acest model este numerotat de la 1 la 10 , are o bucata lipsa....e rupt intre cifrele 3 si 6...

 

daca are cineva , din intamplare , asemenea butoane, in stare buna sau stie sa ma indrume la un magazin on line din SUA, de unde se pot cumpara.... astept un semn aici, pe mobil - 0751 511 846 sau pe mail: harmonicamark2001@yahoo.com

 

va multumesc mult. Marcian

Link to comment
Share on other sites

Cu placere !

Vad insa, ca pe pe cel de-al doilea site, sint date si ceva dimensiuni ale butonului de Messa, intre care diametrul (unele de 22 mm altele de 28 mm). In cazul in care n-ai facut-o deja, masoara ce ai tu si vezi daca se "pupa" ! Asa vei stii exact. Daca sint indoieli legate de lungimea butonului, hmm..... nu stiu ce sa zic. Alt tip de buton de Messa inca n-am gasit, din pacate !

Nu strica, daca ai timp, sa cauti si pe ebay. E posibil sa gasesti si preturile sint MUUULT mai bune (de obicei).

Numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.