www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boost Funky!


Musaro Adriano
 Share

Recommended Posts

Salut baieti, am colaborat cu ART apoi cu Bolly si ACU 'G3'... toti trei impreuna!!!

Eu la inceput nu am vrut, imi au convins ART si Bolly, trackul nu era pe gustul meu, nu imi stimula... ;):(B)

GLUMESC!!! Trackul ca de obicei la scos bolly, fratilor nu stiu de unde le scoate dar cred ca are o palarie magica, si imi a placut foarte mult din prima!!

Art mare meserias :) , bolly la fel :) ....ce sa mai...piesa este aici!! Asteptam reply cu comentarile!!

Va auram numai bine si multumesc!!! :)

FunkyArtBollyMusaro3.mp3

Link to comment
Share on other sites

Bineeeeee...

Dar o rugaminte, pentru membrii mai noi pe forum care inca nu va cunosc destul pentru a recunoaste stilul fiecaruia (ca mine, de ex.), nu poti specifica cine canta la ce moment?

Daca nu, fii un pic patriot...G3 e la anglo-saxoni, la voi e C3...

Link to comment
Share on other sites

Salut, merci mult la toti pentru comentar!!! :)

@Blooz: Salut fratioare, merci de coment, piesa este impartita in trei, este un riff la sfarsitul de fiecare parte.

Incepe Art Vandalay, in mijsloc Bolly si la sfarsitul io. Cam asa este impartit.

@Maur: Salut, merci de coment, cum zice si bolly, colaborarile sunt deschise la orice propunere, daca inaintaza doritori, colaborare o sa fie cu siguranta. De pilda acest este scopul siteul, zic eu, schimb de esperiente, socializare...si de ce nu, sa ne distram!! :)

Numai bine la toti si respect!

Edited by Musaro Adriano
Link to comment
Share on other sites

...mai sunt ceva litere in alfabet de invatat, pana sa se ajunga acolo

 

Exact, daca am fii la brazilieni, ar fii V3...(esti cu siguranta suficient de poet ca sa vezi ce vreau sa zic cu gag-ul G-C-V...)

Edited by Blooz
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.