www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand fender strat


mario_d
 Share

Recommended Posts

pt a verifica daca este original poti verifica seria pe internet

este o poza facuta la serie :)

 

merci ptr.raspuns.

am aflat mai multe chestii despre Fenderul tau de la baietii din Sibiu.

daca te intereseaza un schimb cu un Les Paul-Cimar fabricat tot in Japan,anii 70.

este super O.K. din toate pct. d.v.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sorry,dar nu vreau sa schimb.mi-am luat gibson si acum tre sa imi vand una din chitari.

deci...anuntul e inca valabil +

vand ibanez performer 150 made in japan 1981 (forma de GIBSON Les Paul) pret 400 neg

vand yamaha g245s pret 250 neg

salut

m-ar interesa stratul,ma pregatesc de vreo saptamana sa te sun,da nu stiu cum sa facem,ca eu stau in Bucuresti,o sa am drum la Cluj peste vreo saptamana,poate atunci.Btw.ce Gibson ti-ai luat?

Te-am vazut intr-o poza cu Alapi Pisti,un prieten vechi de-al meu.In ce context erati impreuna?

Link to comment
Share on other sites

daca te intereseaza stratul pot sa ti-l trimit la buc,sau si varianta de a ne intalni acolo e buna,merg frecvent la cj.vorbim daca e cazul.mi-am luat gibson les paul vintage custom,foarte misto e chitara.cu alapi am cantat intr-un concert la oradea la teatru,el a fost invitat impreuna cu kovax peter sa cante alaturi de noi,noi fiind o mica trupa de fusion.oricum alapi a demonstrat ca e un mare chitarist al europei si nu numa.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.