www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mi S-a Rupt Coarda :((


Guest punk_rock_4ever
 Share

Recommended Posts

Guest punk_rock_4ever

Fratilor mi s-a rupt ultima coarda la o chitara electrica si nuj de unde sa iau corzi stie cineva un magazin din bucuresti :)(?

Link to comment
Share on other sites

Fratilor mi s-a rupt ultima coarda la o chitara electrica si nuj de unde sa iau corzi stie cineva un magazin din bucuresti :) (?

nu fii trist ,gasesti tu:wacko:

Edited by Squier
Link to comment
Share on other sites

Guest omuletzu verde

nice joke...qm sa traiesti in bucuresti si sa nu sti de unde poti sa-ti iei corzi:)) :) ai vazut lumina zilei vreodata?

Link to comment
Share on other sites

Fratilor mi s-a rupt ultima coarda la o chitara electrica si nuj de unde sa iau corzi stie cineva un magazin din bucuresti :) (?

 

se duce de rapa forumul...

Link to comment
Share on other sites

Guest ionica viteazu

inteleg...sa stai in cuca macaii si sa nu stii unde gasesti un magazin pe acolo...intelg sa stai intr`un sat si sa nu stii...

 

Dar cum e mah, sa stai in bucuresti si sa nu stii de unde sa iei o coarda :)) rad si curcile de tine baaa :()

:)

 

Sa ziceam ca daca vedeai bannerele...pe unu scrie mcmusic...poate nu e destul de sugestiv...dar pe celalalt, la naiba frate, zice GUITAR SHOP. Tu ce crezi ca dau aia acolo, parizer?

 

Acum serios, sper ca erai inconstient de beat cand ai facut topicu asta.

 

...:)...

Link to comment
Share on other sites

B) cum sa nu gasesti corzi in tot Bucurestiul ;) ... sunt mii de magazine... dak nu iei un mosor de atza mai groasa si tot te descurci... eu stau in botosani... si e un singur magazin la care se gasesc corzi (si alea vai de mama lor Hora), magazin care nu are reclama pe net sau alte chestii si tot ma descurc... daca nu, dai o comanda frate de pe net ca nu degeaba stai pe word wide web...

 

:):):)

 

(ori mai exista o varianta : tipul a lansat acest topic doar ca sa se vada si el citit :( )

Link to comment
Share on other sites

tocmai mi-am rupt si eu prima coarda...am un Hohner acustic...cand am cumparat-o mi s-a spus ca,,, corzile sunt d'addario de 12 :|...are cineva un hohner hw220? ca sa-mi spuna...sa stiu ce corzi sa pun (stiu ca pot orice fel de corzi) as vrea sa cumpar tot din alea de care a avut...

 

pai atunci cere la magazin d'addario de 12 exact asa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.