www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Free Lessons


Guest Corraxe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Corraxe
unde e frate ca eu nu vad nimik ... imi tre` ceva special sa o pot accesa ? help me !!!

 

 

intra pe www.guitarbassdiscipline.blogspot.com si unde scrie download apasi si acolo gasesti lectia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Corraxe

Azi este luni, incepe o noua saptamana si se spune ca cine o incepe bine o sfarseste la fel. Bine… sa incede imediat…

In aceasta intalnire ne vom dedica tehnicii legato impreuna cu string skiping si tapping. Va propun 7 modal chops in stilul lui Greg Howe , Brett Garsed , Richie Kotzen , Allan Holdsworth si Guthrie Govan…

continua pe www.guitarbassdiscipline.blogspot.com

Numai Bine

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Intrebare ce doriti sa pun pe blog? trehnica, harmony, impo concept, analise de piese? sunt deschis la orice intrebare ....si va rog invazatama sa vb mai corect in limba romana .Numai Bine Corrado

Edited by Corraxe
Link to comment
Share on other sites

Coraxxe, ai putea sa faci o arhiva care sa contina toate lectiile care s-au facut pana acum ? Am vrut sa le downloadez pe toate , asa pe rand insa am vazut ca unele dintre cele mai vechi au fost dezactivate....te rog mult daca ai putea sa le pui toate impreuna undeva, de unde sa le downloadam deodata ar fi super...multumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Coraxxe, ai putea sa faci o arhiva care sa contina toate lectiile care s-au facut pana acum ? Am vrut sa le downloadez pe toate , asa pe rand insa am vazut ca unele dintre cele mai vechi au fost dezactivate....te rog mult daca ai putea sa le pui toate impreuna undeva, de unde sa le downloadam deodata ar fi super...multumesc :)

 

 

ok pot orcum orcine poate sa imi cere lectie ca sunt pe blog ( sau ca au fost ) prin misloc email sau messenger id guitarbassdiscipline

 

am uitat sa va spun sa votati sondajul care este pe blog, iar daca lectia v-a ( incerc sa invat sa folosesc cratimele acum :) ) placut sau nu,lasati comentariile voastre . Numai Bine

Link to comment
Share on other sites

ok pot orcum orcine poate sa imi cere lectie ca sunt pe blog ( sau ca au fost ) prin misloc email sau messenger id guitarbassdiscipline

 

am uitat sa va spun sa votati sondajul care este pe blog, iar daca lectia v-a ( incerc sa invat sa folosesc cratimele acum :) ) placut sau nu,lasati comentariile voastre . Numai Bine

 

Multumesc foarte mult...o sa iti scriu atunci pe adresa de mail, si daca poti sa mi le trimiti pe toate ca si pe o arhiva...ms inca o data...tot respectul pentru initiativa cu lectiile de chitara :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.