www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dodiez Vs. Crize In Live Metal Club 21.12.07


pixy
 Share

Recommended Posts

DodieZ se alatura trupei Crize pentru ultimul concert din turneul lor Unholy Crizemas Days 2!!! :(

 

-show-ul va avea loc in clubul LIVE METAL (zona garii Basarab) , vineri 21.12.07 , orele 20.00 :)

-va asteptam la cel mai tare concert metal al sfarsitului de an cu trupe romanesti din Buc. :):)

post-259-1197998729_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

ii vad pe baietii de la crize joi, ca au concert in ploiesti alaturi de negativ, experience magnum si interzis. Din pacate nu am drum pana la bucuresti sa va vad si pe voi. Anyway, succes!

 

Salvati rosia montana si metalu`.

Link to comment
Share on other sites

Bãi, ce organizatori de ###### avem aici in Ro. Am ajuns la 19:00, și pînã la 22:00 nici mãcar nu începuserã probele de sunet pentru Dodiez. Am plecat nervos acasã fãrã sã vãd nimic. Mi se pare lipsã totalã de respect fațã de public si trupe. Și ne mai mirãm de ce nu merge treaba :)

 

 

Și nu vreau sã-mi amintesc de mizeria de acolo, de aerul nerespirabil, muzica datã la maxim printr-un PA infect care distorsiona criminal. Fumul era ca o ceațã prin care vedeai doar cîțiva metri. Eu vã recomand sã nu faceți efortul sã treceți vreodatã pe acolo dacã încã n-ați avut ghinionul s-o faceți.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.