www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cea mai ieftina sala de repetii din Bucuresti


Guest Mircea19

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mircea19

...anunt important...

 

tin sa va anunt ca treaba cu sala se misca intr-o directi foarte buna.. mai incet dar se misca...

 

-sambata dupa ce semnez contractu o sa va anunt exact data la care sala se va deschide.. cel mai probabil 1 martie...

 

-asa ca ... trupele interesate imi pot scrie pana atunci pe mail la aldracuuu@yahoo.com sau aldracuuu@gmail.com... pt a afla detalii legate de costuri, program , scule, locatie, si tot ce va trece prin cap sa ma intrebati...

 

-eu voi face publice toate aceste date la momentul oportun.. pana atunci ... va salut pe toti..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

draga mircea19, eu cred ca promiti cam multe, si multa lume va fi dezamagita.

ce spui tu e interesant, dar este pura fictiune, nu cred ca vrei sa bagi atatia bani ca sa nu scoti nimic.

nimeni nu crede asa ceva.

cit despre salile existente, a lui Mihai, cea din timpuri noi e cea mai bine aranjata, nu am fost dezamagit de

ce am gasit acolo. omul stie sa faca un sunet, are experienta, si cred ca pretul este nejustificat.

noi am si inregistrat o piesa la el si e ok si ca pret si calitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea19

draga rmnaxl ... sau alex cum preferi...

 

eu cred ca nu am promis in viata mea absolut nimic si nu m-am tinut de cuvant... pt mine cuvantu este sfant...

 

deci daca nu ma cunosti te rog frumos sa nu mai faci aprecieri la adresa mea...

 

pt pura ta cultura generala iti spun ca m-am apucat de circa 10 zile de antifonarea sali... si duminica o sa fie gata.. deci de la 1 martie sala va functiona...

 

deja trupele interesate care mi-au trimis mail au fost anuntate.. si invitate sa vada sala in zilele de luni marti....

 

"nu cred ca vrei sa bagi atatia bani ca sa nu scoti nimic"

 

din pacate aici ai cam dat-o in bara... eu nu vreau sa ma imbogatesc...

fac asta in primul rand pt muzica... si eu am un respect deosebit pt muzica

 

 

 

despre Mihai Nebunu... NU VREAU SA COMENTEZ ABSOLUT NIMIC...

 

-cine o sa vina la sala mea.. si eventual a mai trecut si pe la nebunu.. este rugat sa-si dea cu parerea despre scule amenajare si pret.

..

cam atat..

 

imi pare rau ca am dat impresia ca ma dau la fund...

pur si simplu am preferat sa discut cu fiecare trupa in parte prin mail....

in momentul in care sala deja o sa functioneze o sa pun un anunt la mica publicitate..

 

numai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.