www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Club Nou Super Tare


Guest SyNerZ
 Share

Recommended Posts

Oamenilor... s-a deschis un super club de roakeri, bautura e ieftina si multa:D, barmanii sunt super de treaba, muzica e geniala :):) . E in spatele magazinului Cocor se numeste Club Hazard. E super misto. Pt roakeri: Eu zic k n-aveti nik de pierdut...

Link to comment
Share on other sites

Si ce e asa de genial la muzica sau asa de tare la clubu' ala ? Lasand la o parte faptul ca e mai mic decat era Sovata odata ...

LE : microclub am si in facultate ... si ala are traditie :)

LE2 : da am fost acolo. De mai multe ori. Si s-a deschis de mult.

Edited by vektor
Link to comment
Share on other sites

pai, probabil e al lui .. :)

 

 

Nup, nu e al meu...e intr-adevar mic...dar mie mi se pare foarte oki. Si da, stiam ca s-a deskis demult, dar aqma fac reclama;))....Mie sincer mi-a placut la nebunie Sovata.... Cum imi place si Hazardul.... Eu zic urmatoarea chestie: Poate e tare, poate nu....Doar treceti sa beti o bere;))

Link to comment
Share on other sites

ba daca nu e fum de tzigara acum ma duc...

 

daca e intr-adevar asemanator cu sovata, si mai mic pe deasupra, eu zic sa mergi cu masca de gaze

Link to comment
Share on other sites

nu e fum...culmea...au nuj ce dispozitiv...filtru de aer...si da! incap 20 de persoane acolo...incap cam 6 pe masa, sunt 4 mese si langa bar mai sunt inca 2...plus k oricum barmanii sunt tot timpul dispusi sa te ajute cu cate un mic taburet, sau dak s-au sus si cele 7-8 taburete iti dau o naveta, sau 2 plus o placa de lemn care face kt inca o banca....eu v-am zis, incercati macar...n-aveti nimic de pierdut...poate doar timp...:) si eu am stat nopti intregi in Sovata, si sincer consider locul asta cel putin la fel de misto.... lumea e cam aceeasi de pe vremurile din sovata, mai putin gasca de himmeri;))....

Link to comment
Share on other sites

highlander's - imi placea asha de mult ca am silucrat akolo - FALIMENT

 

 

acu ma tzin cu dintzii de Jack ... poa la asta am noroc ....

 

 

a dat highlander faliment?! Nu mi-o lua in nume de rau dar eu unu ma cam bucur. Era ok la inceput dar la un moment dat eu si un prieten ne-am cam certat cu patronul (daca era patronul), care a fost cam nesimtit.

 

Cat despre Jack, am auzit niste zvonuri care nu iti sunt deloc favorabile, sorry.

Edited by Morgan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu am auzit nimic de genul ca s-ar inchide The Jack, dar cand am fost ultima oara pe 19 decembrie era gol, si programul de lucru, care inainte era non-stop, a fost micsorat. Sper sa fie din cauza sarbatorilor. Oricum o intrebare care ma framanta de mult: ce s-a intamplat cu Utopia? S-a mutat sau s-a desfiintat? Chiar m-am intristat cand am vazut ca a aparut in vechea locatie un club de house. >:)

Link to comment
Share on other sites

gol din cauza sarbatorilor - true

program micsorat - fals jack nu a fost niciodata nonstop

10 am - 07 am

de o gramada de ani

Nu stiu ce sa spun. Stiu ca aveau un interval orar cand inchideau pentru curatenie, dar acum aveau afisat un orar, care indica clar ca programul de functionare a fost restrans. Si oricum pe la ora 1 au batut un apropo destul de subtil, ca ar cam fi timpul sa plecam. Deci...

Edited by Preda
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.