www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doar O Intrebare...


guitarhead
 Share

Recommended Posts

Oare ce s-a intimplat (con)fratilor cu topicul lui Dan Aldea? Acuma stiu eu ca la ore de genul asta nu mai vad bine, da ce naiba, ori sint eu aerian, ori a disparut complet topicu'. Rar am gasit pe rgc. ceva atit de entertaining si educativ (if ever) si acum a fugeat! Stie cineva ce s-a intimplat? (a fost inchis, mutat, etc....?) :)

Link to comment
Share on other sites

Il gasesti sticky la desertul nuclear (de ce acolo nu stiu)

A fost inchis pentru ca Dan Andrei Aldea a capitulat in fata prostiei si ingamfarii romanesti

Link to comment
Share on other sites

Cum indraznesti sa pui la indoiala decizia adminilor?!

Woau, m-ai dat gata, mai weirdguy.....tu chiar vorbesti serios?!? Eu stiu (SPER) ca tu numai glumeai aici, da' daca chiar erai serios,...hmmmm, pai sa vedem. ...a, e simplu: daca te uiti mai bine, observi ca am pus o intrebare, iar NU am pus "la indoiala" (nici nu as fi avut CE sa pun la indoiala INCA).......

Desi mi-ai raspuns tot cu o intrebare, aceasta macar contine (desi involuntar :) ) o informatie pretioasa in saracia ei: se deduce ca adminii au luat o decizie! (care are de-a face cu absenta subita a topicului)........ oare ce decizie sa fi fost aia, nene? Sa inchida bunatate de topic? sau ce s-a implintat de fapt? imposibil sa-l fi inchis, Dan Aldea e un "monstru sacru" in ce ma priveste (si eroul meu personal, apropos de muzica rock autohtona), poate doar la cererea lui..........hmmmm, tzine tza fie, politzia sau motzafirii?.........

 

 

Il gasesti sticky la desertul nuclear (de ce acolo nu stiu)

A fost inchis pentru ca Dan Andrei Aldea a capitulat in fata prostiei si ingamfarii romanesti

Mda, it all makes sense now (sadly)... cam banuiam eu ceva de genul asta da' nu puteam fi sigur (nici nu ma prea logasem in ultima vreme, din cauza noului job).....ooffffff........ :)

Multumesc, Rares!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.